Нет в наличии
860 грн.
Наличные:
860 грн
Безнал:
1032 грн
Приватбанк:
1286 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

GoPro Cube Red Filter - Оптический фильтр


Новый оптический фильтр Polar Pro Cube Red Filter является самым компактным и удобным решением для экшн-камер Go Pro Hero 3. Этот фильтр предназначен для корректировки цвета при съемке под водой (для морской и голубой воды).

Серия фильтров Cube спроектирована для быстрой и простой установки и демонтажа. Оптический фильтр просто защелкивается на объективе камеры. Красный светофильтр
Читать полностью


GoPro Cube Red Filter - Оптичний фільтр


Новий оптичний фільтр Polar Pro Cube Red Filter є найбільш компактним і зручним рішенням для екшн-камер Go Pro Hero 3. Цей фільтр призначений для коригування кольору при зйомці під водою (для морської і блакитної води).

Серія фільтрів Cube спроектована для швидкої і простої установки і демонтажу. Оптичний фільтр просто замикається на об'єктиві камери. Червоний світлофільтр зроблений з якісних і міцних оптичних матеріалів, що забезпечує тривалий термін служби.
Червоний оптичний світлофільтр

В комплекті:

Швидкознімний фільтр
Страхувальний ремінець

Сфера застосування: тропічна і блакитна морська або прісна вода.

Просто замкніть фільтр на камеру, коли занурюєтеся глибше трьох метрів. Не використовуйте фільтр на глибині менше 3-х метрів. Цей простий фільтр забезпечує таку ж якість кольорокорекції, як і дорогі професійні рішення.

Червоний фільтр покращує якість підводної зйомки, постійно коригуючи баланс білого камер GoPro HERO3. Без цього фільтру відео виглядає надто синім або зеленим.

Фільтр виготовлений з дуже міцного акрилу, що забезпечує високий рівень надійності.

Візьміть цей оптичний фільтр в свою наступну поїздку на море і покажіть свої друзям, наскільки яскраво виглядає риба-клоун або як насичений різними кольорами корраловий риф.

Тип аксессуара
Фильтр
Бренд
GoPro

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «GoPro» в категории «Аксессуар раздела видеорегистраторы»
Показать все модели