Нет в наличии
677 грн.
Наличные:
677 грн
Безнал:
812 грн
Приватбанк:
797 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Gazer MC125 - Монитор к камере

Дисплей: TFT LCD 2,5"
Разрешение дисплея: 320х240
Видеовыход: Композитный CVBS (RCA)
Формат сигнала: PAL/NTSC с функцией автоопределения
Напряжение питания: DC 12V
Потребляемый ток: 65 mA
Соотношение сигнал/шум: › 46dB
Температура эксплуатации: -20° - +65°
Крепление: вакуумное и на 3М скотче
Габариты: 67х12х54 мм

Автомобильный монитор Gazer MC125 предназначен для
Читать полностью


Gazer MC125 - Монітор до камери

Дисплей: TFT LCD 2,5"
Роздільна здатність дисплея: 320х240
Відеовихід: Композитний CVBS (RCA)
Формат сигналу: PAL/NTSC з функцією автовизначення
Напруга живлення: DC 12V
Споживаний струм: 65 mA
Співвідношення сигнал/шум: › 46dB
Температура експлуатації: -20° - +65°
Кріплення: вакуумне і на 3М скотчі
Габарити: 67х12х54 мм

Автомобільний монітор Gazer MC125 призначений для установки в салоні автомобіля і відображення відео з камери заднього виду. При русі автомобіля назад зображення від камери заднього виду виводиться на монітор, і водій має можливість контролювати відстань від задньої частини свого авто до різних перешкод. Таким чином, автомонитор Gazer MC125 спільно з відеокамерою заднього виду Gazer дозволяє встановити систему відео паркування у будь-який автомобіль.


Основною перевагою автомобільного монітора Gazer MC125 є його компактний тонкий корпус. Габаритні розміри монітора становлять 67 мм в ширину, 54 мм у висоту, і всього 12 мм в товщину. Таким чином, монітор не займе багато місця в салоні автомобіля, і не буде відволікати увагу водія і закривати огляд. Так само компактні розміри дають можливість встановити монітор найбільш непомітно, щоб не привертати непотрібну увагу і не провокувати крадіжку або хуліганські дії.

У той же час, розміру дисплея 2,5” в моніторі Gazer MC125 цілком достатньо для того, щоб контролювати обстановку позаду автомобіля. Для зручності користування краще розмістити монітор у верхній частині лобового скла або біля дзеркала заднього виду, щоб монітор перебував ближче до очей водія. Але за бажанням автовласника, даний монітор може бути розміщений і на центральній консолі автомобіля, і навіть інтегрований в торпедо або сонцезахисний козирок.

Відмінною особливістю авто монітора Gazer MC125 є три варіанти установки. Першим варіантом є можливість закріпити монітор безпосередньо до будь-якої поверхні з допомогою 3М скотча. Для цього автомобільний монітор Gazer має повністю плоску задню поверхню - монтажний елемент для встановлення кріплення розміщений всередині корпусу монітора. Так само в комплекті до нього додаються два кріплення: вакуумне кріплення з можливістю регулювання у двох площинах, і кріплення на 3М скотчі з можливістю регулювати кут нахилу монітора в одній площині. З допомогою вакуумного кріплення можлива установка монітора на лобове скло автомобіля. Кріплення на 3М скотчі дозволяє встановити монітор на лобовому склі, так і на торпедо або центральній консолі автомобіля.

Монітор для автомобіля Gazer MC125 має один композитний відеовхід з роз'ємом типу RCA, а так само роз'єм підключення живлення DC 12V. При використанні монітора з відеокамерою заднього виду Gazer, підключення живлення монітора здійснюється через блок комутації та управління з комплекту відеокамери Gazer. При такому підключенні живлення на монітор буде подаватися тільки при включенні відеокамери заднього виду, управління якою відбувається при включенні задньої передачі від ліхтарів заднього ходу. Таким чином, при русі автомобіля вперед монітор буде вимкнений, і вся система видеопарковки буде працювати тільки при русі автомобіля назад.


* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Прикупил к стационарному регистратору – стоит копейки, денег не жалко, а вещь в целом полезная. Подключил спрятал в бардачок и достаешь оттуда когда нужно – идеальный вариант, и регистратор скрытый, и монитор на подхвате - водители поймут.

  Дмитрий, 17.01.2015

  Посоветуйте пожалуйста модель на 2 камеры одновременно

  Сергей, 11.11.2013

  iDial D35B подойдет

  Ответ специалиста

  А данная модель может воспроизводить две камеры одновременно?

  Александр, 05.11.2013

  нет

  Ответ специалиста

Другие модели марки «Gazer» в категории «Монитор к камерам»
Показать все модели