Автосигнализация Benish Guard


Есть в наличии (1-2 дня)
15724 грн.
Наличные:
15724 грн
Безнал:
18870 грн
Приватбанк:
16297 грн. Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Benish Guard - Спутниковая охранная система

Возможности спутниковой системы безопасности Benish Guard:

BENISH GUARD – современная спутниковая система безопасности автомобиля. Это аппаратно-программный комплекс, устанавливаемый на автотранспортное средство владельца для предотвращения любых попыток незаконного завладения автомобилем. Для обеспечения максимальной защиты автомобилей клиентов в компании круглосуточно работает
Читать полностью
Benish Guard - Супутникова охоронна система

Можливості супутникової системи безпеки Benish Guard:

BENISH GUARD – сучасна супутникова система безпеки автомобіля. Це апаратно-програмний комплекс, що встановлюється на автотранспортний засіб власника для запобігання будь-яких спроб незаконного заволодіння автомобілем. Для забезпечення максимального захисту автомобілів клієнтів в компанії цілодобово працює Диспетчерський Центр Benish GPS. Коли від системи автомобіля надходить сигнал тривоги, диспетчер миттєво зв'язується з власником для уточнення причин тривожної події і вживає всіх необхідних заходів – залежно від ситуації. У разі підтвердження тривожної події або за відсутності зв'язку з власником співробітник Диспетчерського Центру зв'язується з черговою частиною ДАІ МВС України/поліції, і до місця розташування автомобіля відразу направляється найближчий патруль ДАІ/поліції. У момент відсутності активних подій дані зберігаються системою в зашифрованому вигляді та стають доступними лише при надходженні тривожних повідомлень або за спеціальним запитом клієнта, що гарантує повну приватність і свободу пересування кожного клієнта.

Цілодобова підтримка клієнтів
Диспетчерський Центр Benish GPS – спеціальний підрозділ компанії, що працює в режимі 24/7 (цілодобово, 7 днів на тиждень) для забезпечення збереження автомобілів клієнтів. Диспетчерський Центр, що не має аналогів в Україні, забезпечує безпеку автомобіля та оперативно реагує на будь-які позаштатні ситуації. У разі надходження тривожного повідомлення з автомобіля, на який встановлена система, диспетчер:
- сповіщає власника автомобіля про виникнення позаштатної ситуації;
- у разі підтвердження позаштатної ситуації викликає ДАІ/поліцію до місця знаходження автомобіля, що визначається з високою точністю – завдяки супутниковим технологіям GPS;
- для запобігання викрадення віддалено блокує двигун автомобіля до приїзду ДАІ/поліції на місце його зупинки.

Реагування ДАІ/поліції
Компанія Benish GPS – єдина в Україні, що працює при повному сприянні Департаменту ДАІ МВС України/поліції. Ексклюзивний договір про миттєве і обов'язкове реагування дозволяє оперативно вживати заходів у разі надходження сигналу тривоги від супутникової системи безпеки.

Обладнання системи
Супутникова система безпеки BENISH GUARD розроблена спільно з провідними європейськими та ізраїльськими компаніями-розробниками GPS-обладнання та відповідає високим вимогам стандартів якості. Для ідентифікації власника автомобіля використовується секретний код, тільки після правильного введення якого можливе керування автомобілем. Додаткову безпеку власника і автомобіля забезпечує кнопка «Паніка» супутникової системи безпеки. У разі позаштатної ситуації і за неможливості використання мобільного телефону клієнт може непомітно оповістити Диспетчерський Центр про тривогу, натиснувши кнопку «Паніка». Диспетчер відразу ж направляє патруль ДАІ/поліції до місця знаходження автомобіля для з'ясування причин надходження сигналу високого ступеня тривоги.

Додаткові сервіси
Допомога водієві в позаштатних ситуаціях: виклик швидкої допомоги, поліції, МНС, евакуатора та ін.
Допомога при пересуванні незнайомою місцевістю.
Можливість встановити заборонені зони в'їзду для вашого автомобіля. При перетині зон – звіт по e-mail.
Контроль швидкості. При перевищенні обмежень – абонент отримує звіт по e-mail.
Отримання знижки на КАСКО за рахунок зниження тарифу за ризиком «Викрадення».
Наявність мобільного додатку для iOS і Android.
Наявність послуги BENISH GUARD Online – доступу до персональної сторінки з можливістю отримання таких даних, як:
- режим охоронної системи;
- поточне місце розташування автомобіля;
- стан автомобіля;
- стан датчиків;
- історія поїздок;
- напруга акумуляторної батареї автомобіля.


* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Норм. Меняли дважды с выездом на дом в другой город. По гарантии. Ф15 бмв.

  Олег, 13.12.2016

  Класс! Поставил и спишь спокойно!

  Серёжа, 11.03.2016

  Коллеги! Все имеет свою цену. Критиковать умеют все. Что дает система? Гарантию от несанкционированного овладения Вашим транспортным средством с "концами". Четкое понимание того где и кем используется автомобиль, определение его местоположения, возможность дистанционной манипуляции с ним, взаимодействие с ГАИ и многое другое стоит денег и дополнительного потребления бортового питания. Покажите мне хоть одну систему, которая делает это без вышеуказанных затрат? Поэтому каждый выбирает то, что считает правильным. Есть модели склонные к угону, есть желание проконтролировать сына или дочь за рулем своего автомобиля, гарантированно найти и вернуть автомобиль посредством милиции в случае угона , а не "братков", или не допустить такового, тем более в наше не спокойное время. И еще - мнение нужно слушать любое, но поступать так, как считаешь сам нужным, как минимум для того, чтобы кроме себя некого было винить. Вот и все.

  Александр, 07.07.2014

  Г-но редчайшее, аккумулятор садит мгновенно, в подземном паркинге не работает, абонка ЗАОБЛАЧНАЯ, если выбирать в таком ценовом диапазоне, то можно купить аналогичных ДВЕ и с абонкой в пять раз меньше!

  Антон, 26.06.2014

  Пользуюсь уже 2 год. В целом доволен, самый цимус ее в мониторинге диспетчерским центром и ГАИ (!)

  Николай, 25.06.2014

Другие модели марки «Benish» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели