Заканчивается
5806 грн.
Наличные:
5806 грн
Безнал:
6968 грн
Приватбанк:
5874 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

E.O.S. PREMIUM ES-165 II - 2-полосная компонентная акустическая система
Это 2-полосная компонентная акустическая система класса Premium Emotion Of Sound, серии Opera, которая сохраняет чистоту звука и дает звучание на нужном уровне. Данная модель выдает широкий частотный диапазон, от 58 Гц до 25 000 Гц, и напористый бас. Номинальная мощность RMS 90 Вт, и максимальная мощность 165 Вт. Номинальное электрическое сопротивление звуковой катушки 4
Читать полностью
Технічні параметри:

E.O.S. PREMIUM ES-165 II - 2-смугова компонентна акустична система
Це 2-смугова компонентна акустична система класу Premium Emotion Of Sound, серії Opera, яка зберігає чистоту звуку і дає звучання на потрібному рівні. Дана модель видає широкий частотний діапазон, від 58 Гц до 25 000 Гц, і напористий бас. Номінальна потужність RMS 90 Вт, і максимальна потужність 165 Вт. Номінальна електричний опір звукової котушки 4 Ом, це необхідно враховувати при узгодженні підсилювача і навантаження динаміка. Чутливість 91 дБ / Вт. Кросовер зовнішній зі зміненою схемою і новим конденсатором фірми BENNIC (тип МКР, замість МКТ).
Динаміки низькочастотні, з литим алюмінієвим кошиком, мають круглу форму з типорозміром 16.5 см, це 6.5 дюймів, стійкий до виникнення резонансу. Дифузор динаміка виготовлений з целюлози, з вологозахисним просоченням, чорного кольору, це досить щільний матеріал, з хорошим внутрішнім загасанням. Він підвішений і відцентровано за допомогою гумово-бутилового підвісу. Магніт потужний, феритовий з великою щільністю. Динаміки високочастотні (ВЧ) купольні, розміром 27 мм, підходить для монтажу в панель. Це м'які твітери, з дифузором з шовку, забезпечують низький резонанс і вражаючий звук.
Монтажна глибина НЧ 70 мм. У комплект включає в себе два динаміка НЧ, два динаміка ВЧ, два кросовера, необхідні елементи кріплення, керівництво для користувача.

Тип
Компонентная
Количество полос
2
Размер
6-6.5" (16-17см)
Исполнение
круглые
Номинальная мощность RMS
90 (Вт)
Сопротивление
4 (Ом)
Защитные сетки
есть
Материал диффузора
целлюлоза
Чувствительность
91 (дБ)
Корзина динамика
литая
Цвет диффузора
черный
Монтажная глубина
70 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «E.O.S.» в категории «Автоакустика»
Показать все модели