Заканчивается
6342 грн.
Наличные:
6342 грн
Безнал:
7611 грн
Приватбанк:
6825 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

E.O.S. EX-165 - 2-полосная компонентная акустическая система
Это 2-полосная компонентная акустическая система, которая сохраняет чистоту звука и дает звучание на нужном уровне. Данная модель выдает широкий частотный диапазон, от 60 Гц до 28 000 Гц, и напористый бас. Номинальная мощность RMS 80 Вт, и максимальная мощность 150 Вт. Номинальное электрическое сопротивление звуковой катушки 4 Ом, это необходимо учитывать при согласовании усилителя и
Читать полностью
Технічні параметри:

E.O.S. EX-165 - 2-смугова компонентна акустична система
Це 2-смугова компонентна акустична система, яка зберігає чистоту звуку і дає звучання на потрібному рівні. Дана модель видає широкий частотний діапазон, від 60 Гц до 28 000 Гц, і напористий бас. Номінальна потужність RMS 80 Вт, і максимальна потужність 150 Вт. Номінальна електричний опір звукової котушки 4 Ом, це необхідно враховувати при узгодженні підсилювача і навантаження динаміка. Чутливість 90 дБ / Вт. Кросовер зовнішній з двома поліпропіленовими конденсаторами і котушкою індуктивності з низькими втратами.
Динаміки низькочастотні, з литим алюмінієвим кошиком, мають круглу форму з типорозміром 16.5 см, це 6.5 дюймів, стійкий до виникнення резонансу. Дифузор динаміка виготовлений з целюлози, з вологозахисним просоченням, чорного кольору, це досить щільний матеріал, з хорошим внутрішнім загасанням. Він підвішений і відцентровано за допомогою гумово-бутилового підвісу. Магніт потужний, діаметром 90 мм, феритовий з великою щільністю. Монтажна глибина НЧ 65 мм.
Динаміки високочастотні (ВЧ) STUDIO 283 C купольні, розміром 28 мм, підходить для монтажу в панель. Це м'які твітери, з дифузором з шовку, забезпечують низький резонанс і вражаючий звук. Матеріал магніту - неодим.
У комплект включає в себе два динаміка НЧ, два динаміка ВЧ, два кросовера, необхідні елементи кріплення, керівництво для користувача.

Тип
Компонентная
Количество полос
2
Размер
6-6.5" (16-17см)
Исполнение
круглые
Номинальная мощность RMS
25 (Вт)
Сопротивление
4 (Ом)
Защитные сетки
нет
Материал диффузора
целлюлоза
Чувствительность
90 (дБ)
Корзина динамика
литая
Цвет диффузора
черный
Монтажная глубина
65 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «E.O.S.» в категории «Автоакустика»
Показать все модели