Заканчивается
3942 грн.
Наличные:
3942 грн
Безнал:
4731 грн
Приватбанк:
4170 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

E.O.S. PREMIUM ES-650 - Мидбас
Это одна из лучших акустических систем, она сочетает в себе отличное качество сборки и характеристик. Данная серия объединяет новые технологии, для обеспечения точности, музыкальности и высокой мощности. Это 1-полосная компонентная акустическая система, для глубокого и точного воспроизведения мидбасов. С номинальной мощностью 95 Вт, и с пиковой мощностью 180 Вт. Чувствительность 88 дБ. Номинальное электрическое
Читать полностью
Технічні параметри:

E.O.S. PREMIUM ES-650 - Мидбас
Це одна з кращих акустичних систем, вона поєднує в собі відмінну якість збірки і характеристик. Дана серія об'єднує нові технології, для забезпечення точності, музикальності і високої потужності. Це 1-смугова компонентна акустична система, для глибокого і точного відтворення мидбасов. З номінальною потужністю 95 Вт, і з піковою потужністю 180 Вт. Чутливість 88 дБ. Номінальна електричний опір звукової котушки 4 Ом, це необхідно враховувати при узгодженні підсилювача і навантаження динаміка. Діaпaзoн вocпpoізвoдімиx чacтoт коливається від 55 до 5000 Гц.
Динаміки середньочастотні, виконані з литого алюмінію і мають круглу форму. Типорозмір 6,5 '', це 165 мм, монтажна глибина 73 мм. Вони оснащені звуковою котушкою діаметром 40 мм, яка швидкого реагує на перехідні процеси і узгоджується з акустичними проблемами автомобіля. Дифузор динаміка виготовлений з целюлози, з вологозахисним просоченням, завдяки відмінному внутрішньому приглушення коливань цей дифузор забезпечує якість звучання без спотворень і додаткової забарвлення.
Комплект даної системи складається з двох динаміків, двох захисних кришок, необхідних кріплень і керівництво для користувача.

Тип
Мидбас
Количество полос
1
Размер
6-6.5" (16-17см)
Исполнение
круглые
Номинальная мощность RMS
80 (Вт)
Сопротивление
4 (Ом)
Защитные сетки
есть
Материал диффузора
целлюлоза
Чувствительность
90 (дБ)
Корзина динамика
литая
Цвет диффузора
черный
Монтажная глубина
73 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «E.O.S.» в категории «Автоакустика»
Показать все модели