Есть в наличии (1-2 дня)
12007 грн.
Наличные:
12007 грн
Безнал:
14409 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Challenger Solo 425SW - Акустический кабель
Устанавливая или обновляя акустическую систему, каждый любитель качественного звучания серьезно относится к выбору межблочного кабеля, ведь от него зависит качество передаваемого аудиосигнала от источника к потребителю, ведь чем лучше материалы изготовления тем качественнее звучание.
Компания производитель Сhallenger представляет свой межблочный кабель серии Solo модель 425SW который обладает
Читать полностью
Challenger Solo 425SW - Акустичний кабель
Встановлюючи або оновлюючи акустичну систему, кожен любитель якісного звучання серйозно ставиться до вибору міжблочного кабелю, адже від нього залежить якість переданого аудіосигналу від джерела до споживача, адже чим краще матеріали виготовлення тим якісніше звучання.
Компанія виробник Сhallenger представляє свій новий міжблочний кабель серії Solo модель 425SW який володіє чудовою якістю і швидкістю передачі аудіо сигналу. Його провідник кручена пара класу Hi-Fi виготовлені з високоякісної міді яка має високий ступінь очищення в 99,993%, таке очищення дозволяє передавати аудіосигнал найвищої якості, загальний перетин провідника становить 1,5 мм2 / 2,5 мм2 а зовнішній діаметр 7 мм / 7,5 мм. Перевагою даного кабелю є повне 100% екранування провідників, таке екранування дозволяє зберегти передачу сигналі без втручання сторонніх шумів, обривів і викривлень. Поліпропіленова ізоляція надійно покриває провідники кабелю, тим самим забезпечуючи чудовий захист від природних і хімічний впливів. Всі матеріали з яких виконаний даний акустичний кабель не мають токсичних речовин які можуть вплинути на здоров'я людини. Великий температурний діапазон від -28 ° С до + 75 ° С дозволяє використовувати кабель як в літній так і в зимовий період. Достатня гнучкість дозволяє швидко і зручно виконати монтаж кабелю як своїми силами так і за допомогою фахівців.
Ціна вказана за 60 метрів

Тип кабеля
Акустический
Сечение
13, 16, 2.5, 1.5 (Ga)
Длина кабеля
1 (м)
Количество жил
4
Материал жил:
медь
Экранирование
нет
Цвет изоляции
черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Challenger» в категории «Автокабель»
Показать все модели