Нет в наличии
79 грн.
Наличные:
79 грн
Безнал:
95 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

E.O.S. Symphony 8-15 - Акустический кабель
Акустический кабель играет немаловажную роль в акустической системе автомобиля, ведь от его качества изготовления зависит непосредственное качество звучания.
Представляем вашему вниманию новинку, акустический кабель серии Symphony модель 8-15 от производителя E.O.S который предназначается для подключения акустической системы автомобиля. Он обладает невероятно точным тональным балансом при
Читать полностью
E.O.S. Symphony 8-15 - Акустичний кабель
Акустичний кабель грає важливу роль в акустичній системі автомобіля, адже від його якості виготовлення залежить безпосереднє якість звучання.
Представляємо вашій увазі новинку, акустичний кабель серії Symphony модель 8-15 від виробника E.O.S який призначається для підключення акустичної системи автомобіля. Він володіє неймовірно точним тональним балансом при відтворенні як низьких так і високих звукових частот. Виготовляється з високоякісної міді 6N фірми Furukawa (Японія) яка володіє чудовими даними за якістю і швидкості передачі аудіосигналу.
Площа перерізу провідників становить 2х1,94 мм2, 8x0,485 мм2. Мідні жили захищає еластична і міцна ізоляція. Завдяки хорошій еластичності монтаж кабелю можна виконати в важкодоступних місцях і сильних вигинах надаючи для цього мінімум зусиль. Ізоляція має чудову стійкість як до хімічних так і до природних впливів. Поверх всієї ізоляції є спеціально плетене покриття яке надійно оберігає нутрощі кабелю від ударів і пошкоджень. Унікальна конструкція дозволяє передавати чистий і значно швидкий сигнал, звук акустичної системи стане чистіше, без будь-яких спотворень і втрат. Даний кабель має досить широкий температурний діапазон що дозволяє експлуатувати кабель в теплу і холодну пору року.
Ціна вказана за 1 метр

Тип кабеля
Акустический
Сечение
14, 21, 0.5, 1.9 (Ga)
Длина кабеля
1 (м)
Количество жил
10
Материал жил:
медь
Экранирование
нет
Цвет изоляции
прозрачный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    скажите плиз пойдет кабель на фронт focal k2 165 от Helix DB FIVE ,или что лучше посоветуете,спасибо

    Юрий, 30.06.2014

    Лучше http://avtozvuk.ua/info/21334

    Ответ специалиста

Другие модели марки «E.O.S.» в категории «Автокабель»
Показать все модели