Нет в наличии
79 грн.
Наличные:
79 грн
Безнал:
95 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

E.O.S. Symphony 9-14 - Акустический кабель
Акустический кабель играет немаловажную роль в акустической системе автомобиля, ведь от его качества изготовления зависит непосредственное качество звучания.
Представляем вашему вниманию новинку, акустический кабель серии Symphony модель 9-14 от производителя E.O.S который предназначается для подключения акустической системы автомобиля. Он обладает невероятно точным тональным балансом при
Читать полностью
E.O.S. Symphony 9-14 - Акустичний кабель
Акустичний кабель грає важливу роль в акустичній системі автомобіля, адже від його якості виготовлення залежить безпосереднє якість звучання.
Представляємо вашій увазі новинку, акустичний кабель серії Symphony модель 9-14 від виробника E.O.S який призначається для підключення акустичної системи автомобіля. Він володіє неймовірно точним тональним балансом при відтворенні як низьких так і високих звукових частот. Виготовляється з високоякісної міді 6N фірми Furukawa (Японія) яка володіє чудовими даними за якістю і швидкості передачі аудіосигналу.
Площа перерізу провідників становить 2х1,94 мм2, 8x0,485 мм2. Мідні жили захищає еластична і міцна ізоляція. Завдяки хорошій еластичності монтаж кабелю можна виконати в важкодоступних місцях і сильних вигинах надаючи для цього мінімум зусиль. Ізоляція має чудову стійкість як до хімічних так і до природних впливів. Поверх всієї ізоляції є спеціально плетене покриття яке надійно оберігає нутрощі кабелю від ударів і пошкоджень. Унікальна конструкція дозволяє передавати чистий і значно швидкий сигнал, звук акустичної системи стане чистіше, без будь-яких спотворень і втрат. Даний кабель має досить широкий температурний діапазон що дозволяє експлуатувати кабель в теплу і холодну пору року.
Ціна вказана за 1 метр

Тип кабеля
Акустический
Сечение
21, 14, 0.5, 1.9 (Ga)
Длина кабеля
1 (м)
Количество жил
10
Материал жил:
медь
Экранирование
нет
Цвет изоляции
серый

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «E.O.S.» в категории «Автокабель»
Показать все модели