Нет в наличии
211 грн.
Наличные:
211 грн
Безнал:
253 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Коннектор RCA Challenger RP-242G
RCA коннектор производства Challenger модели RP-242G предназначается для подключения к акустической системе автомобиля. Данный коннектор выполнен в форме углового штекера к которому присоединяется кабель диаметром 6-8 мм. Материал изготовления высококачественная латунь покрытая золотым напылением в 24 карата. При покрытии золотым напыление передача сигнала от источника к потребителю выполняется намного быстрее,
Читать полностью
Challenger RP-242G - Роз'єм
RCA коннектор виробництва Challenger моделі RP-242G призначається для підключення до акустичної системи автомобіля. Даний коннектор виконаний у формі кутового штекера до якого приєднується кабель діаметром 6-8 мм. Матеріал виготовлення високоякісна латунь покрита золотим напиленням в 24 карата. При покритті золотим напилення передача сигналу від джерела до споживача виконується набагато швидше, без сторонніх шумів і викривлень у звучанні. Для збереження кабелю від зламів коннектор оснащений тефлоновим ізолятором, він має чудову гнучкістю і надійно зберігає місце пайки від проникнення вологи і інших природних і хімічний впливів. Тефлонова ізоляція не має неприємного запаху, не токсична і абсолютно безпечна для здоров'я. На контакту коннектора є невеликі надрізи, вони призначені для кращої фіксації в роз'ємі споживача сигналу. Підключення до споживача живлення здійснюється швидко, навіть при сильних вібрація автомобіля контакт залишається незмінним, без обривів і повного відключення.
Варто враховувати що підключаючи до конектора високоякісний кабель а при паянні використовуючи якісний припій, то можна домогтися бездоганної передачі сигналу.
Ціна вказана за 1 шт.


Тип
RCA терминалы

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Challenger» в категории «Коннектор / Дистрибютор»
Показать все модели