Гидравлический домкрат INTERTOOL GT0053


Есть в наличии
459 грн.
Наличные:
459 грн
Безнал:
574 грн
Приватбанк:
549 грн. Купить
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL GT0053 - Телескопический домкрат


Грузоподъемность: 5 т
Высота подъема: 185-365 мм
Тип: домкрат "столбик" одноштоковый

Одноштоковый домкрат в пластиковом кейсе идеально подойдет для работы с грузовыми автомобилями, сельхозтехникой, автобусами и микроавтобусами. Работать с домкратом можно ознакомившись с руководством по эксплуатации. Места установки домкрата указаны в инструкции автомобиля. Автомобиль
Читать полностью
INTERTOOL GT0053 - Телескопічний домкрат


Вантажопідйомність: 5 т
Висота підйому: 185-365 мм
Тип: домкрат "стовпчик" одноштоковый

Одноштоковый домкрат в пластиковому кейсі ідеально підійде для роботи з вантажними автомобілями, сільськогосподарською технікою, автобусами та мікроавтобусами. Працювати з домкратом можна ознайомившись з інструкцією по експлуатації. Місця установки домкрата вказані в інструкції автомобіля. Автомобіль повинен бути з загальмованими колесами, установленими упорами під колесами. Встановлюйте домкрат на тверду рівну поверхню, щоб уникнути перекидання. Домкрат GT0053 має максимальну вантажопідйомність 5 тонн. А повністю хромований шток висувається вгору на висоту від 185 до 365мм.

Гідравлічні домкрати піднімають вантаж на нетривалий час, так як під дією вантажу, робоча рідина повільно перетікає через ущільнювальні кільця і домкрат опускається вниз. Для утримання вантажу в піднятому стані і забезпечення безпеки потрібно використовувати підставки під машину. Гідравлічні домкрати користуються великим попитом в силу своєї простої, надійної конструкції і великої вантажопідйомності. А потужна і рівна опорна платформа забезпечує максимальну надійність в роботі.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Домкрат»
Показать все модели