Есть в наличии (1-2 дня)
433 грн.
Наличные:
433 грн
Безнал:
520 грн
Приватбанк:
493 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

HANS 4100NQ Трещотка 1/2" 36 зубцов, 250 мм - Инструменты

Трещотка HANS 4100NQ является ручным инструментом, который применяется совместно с торцевыми головками для монтажа/демонтажа резьбовых соединений. В сравнении со стандартными ключами, трещотка, за счет храпового механизма, здорово оптимизирует работу, избавляя от необходимости каждый раз переставлять ключ, чтобы сделать новый оборот. Сфера применения этого инструмента очень широка,
Читать полностью
HANS 4100NQ Тріскачка 1/2" 36 зубців, 250 мм - Інструменти

Тріскачка HANS 2160GQ є ручним інструментом, який застосовується спільно з торцевими головками для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань. У порівнянні зі стандартними ключами, тріскачка, за рахунок храпового механізму, здорово оптимізує роботу, позбавляючи від необхідності кожного разу переставляти ключ, щоб зробити новий оборот. Сфера застосування цього інструменту дуже широка, його використовують як професійні майстри в умовах автосервісу, так і домашні майстри.
Тріскачка оснащена храповим механізмом на 36 зубів з кутом до наступного клацання 10 градусів. Крупні зуби храповика дозволяють використовувати тріскачку при помірних навантаженнях. Дана модель може стати хорошим варіантом основниї тріскачки майстра для виконання широкого кола завдань.
Флажковий перемикач реверсу дає можливість працювати з різьбовими елементами з лівогю і правогю різьбою. Кнопка швидкого скидання торцевої головки оптимізує робочий процес, дозволяючи легко і швидко змінювати насадки.
Розбірна конструкція головки дає можливість обслуговувати і змащувати механізм у міру необхідності.
Матеріалом для виготовлення послужила хром-ванадієва легована сталь. Хром в складі забезпечує високу твердість і міцність, а ванадій покращує в'язкість сталі, запобігаючи деформації і механічним пошкодженням. Приєднувальний квадрат виконаний з ще більш міцної хром-молібденової сталі, яка забезпечує корозійну стійкість і знижує ймовірність появи відколів.
Ергономічна рукоять не сковзає і зручно лежить в руці.
Особливості:
Посадочне місце: 1/2"
Кількість зубців: 36
Довжина: 250 мм

Присоединительный квадрат
1/2
Конструкция
С быстрым сбросом, С реверсом
Число зубьев
36
Длина
250
Особенность
Металлическая ручка
Бренд
HANS

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «HANS» в категории «Трещотка»
Показать все модели