Моторное масло ELF Competition STI 10W-40 4л


Снят с производства
546 грн.
Наличные:
546 грн
Безнал:
683 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ELF Competition STI 10W-40 4л – Полусинтетическое моторное масло

Состав: полусинтетическое моторное масло
Плотность при 15 °C: 879 кг/м
Температура вспышки: 224ºC
Температура застывания: -33ºC
Класс вязкости по SAE: 10W40
Объем: 4л

ELF Competition STI 10W-40 – высококачественное полусинтетическое масло нового поколения. Разработано специально для бензиновых и дизельных двигателей легковых
Читать полностью
ELF Competition STI 10W-40 4л - Напівсинтетичне моторне мастило

Склад: напівсинтетичне моторне мастило
Щільність при 15 °C: 879 кг/м
Температура спалаху : 224ºC
Температура застигання : - 33ºC
Клас в'язкості по SAE: 10W40
Об'єм: 4л

ELF Competition STI 10W-40 - високоякісне напівсинтетичне мастило нового покоління. Розроблено спеціально для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів і оптимізовано для задоволення розширених вимог нової технології прямого вприскування. Напівсинтетична технологія ELF гарантує збереження властивостей мастила впродовж усього терміну служби, що відповідає вимогам автовиробників відносно збільшених інтервалів заміни. Чудова миюча здатність, що дозволяє не забрудняться вузлам двигуна в процесі експлуатації, зберігаючи оптимальні характеристики двигуна. Відповідає специфічним вимогам двигунів з прямим вприскуванням. Чудові в’язкістно-температурні характеристики мастила демонструють відмінні захисні властивості при високих температурах і забезпечують швидке змазування вузлів двигуна при холодному пуску. Такий оптимальний захист двигуна при будь-якій температурі подовжує його термін служби.

ЗАСТОСУВАННЯ
ELF Competition STI 10W-40 рекомендується для усіх бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів, мікроавтобусів і легких автофургонів. Спеціально розроблено для відповідності вимогам до мастильних матеріалів для новітніх дизельних двигунів, включаючи нові конструкції c системою прямого уприскування палива як із загальною паливною рампою(Common Rail) так і без неї. Повністю адаптовано для усіх типів експлуатації (їзда по місту або шосе, тривалі автомобільні поїздки), особливо в екстремальних умовах (високі температури).
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ELF» в категории «Моторное масло»
Показать все модели