Моторное масло ELF Turbo Diesel 10W-40 1л


Нет в наличии
167 грн.
Наличные:
167 грн
Безнал:
200 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Elf Turbo Diesel 10W-40 1л – Полусинтетическое моторное масло

Высококачественное полусинтетическое масло Elf Turbo Diesel 10W-40 принадлежит к новому поколению масел. Его состав сформулирован специально для дизельных двигателей легковых автомобилей и служит для удовлетворения расширенных требований новой технологии прямого впрыска. Полусинтетическая технология ELF гарантирует сохранение свойств масла в течение всего срока службы, что
Читать полностью

Elf Turbo Diesel 10W-40 1л - Напівсинтетичне моторне мастило

Високоякісне напівсинтетичне мастило Elf Turbo Diesel 10W-40 належить до нового покоління мастил. Його склад сформульований спеціально для дизельних двигунів легкових автомобілів і служить для задоволення розширених вимог нової технології прямого уприскування. Напівсинтетична технологія ELF гарантує збереження властивостей мастила впродовж усього терміну служби, що відповідає потребам виробників у збільшенні інтервалів заміни. Чудові миючі властивості, що дозволяють очищати поверхню частин двигуна від прилипання і скупчення на них продуктів окислення, забезпечувати чистоту двигуна і підтримуючи його робочі характеристики. Мастило спеціально розроблене для відповідності вимогам двигунів з прямим уприскуванням. Широкий діапазон індексу в'язкості надає мастильному матеріалу чудові властивості при високих температурах і забезпечує швидке змащування частин двигуна при холодному пуску. Такий оптимальний захист двигуна при будь-якій температурі подовжує його термін служби.

ЗАСТОСУВАННЯ
Elf Turbo Diesel 10W-40 рекомендується для будь-яких дизельних двигунів автомобілів, автофургонів і мікроавтобусів. Спеціально адаптовано для вимог сучасної технології дизельних двигунів, особливо для нових конструкцій прямого уприскування з
розподільником для палива або без нього. Повністю адаптовано для усіх типів експлуатації (їзда по місту або автостраді, тривалі автомобільні поїздки) особливо в найбільш екстремальних умовах (при високих температурах).

Тип
Полусинтетическое
Двигатель
дизельный
Дополнительно
нет
Классификация ACEA
A3/B4
Классификация API
SL, CF
Допуск Mercedes Benz, Chrysler, Dodge, Jeep
МВ 229.1
Допуск Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Lamborgini
VW 505 00
Вязкость SAE
10W-40
По типу применения
легковые авто
Производство
Франция
Объем
1
Бренд
ELF

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «ELF» в категории «Моторное масло»
Показать все модели