Моторное масло ZIC XQ 5W-40, 1л


Снят с производства
143 грн.
Наличные:
143 грн
Безнал:
179 грн
158 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ZIC XQ 5W-40, 1л – Моторное масло

ZIC XQ - полностью синтетическое моторное масло высшего качества для бензиновых и дизельных двигателей легковых автомобилей, а также автомобилей для активного отдыха (внедорожников и кроссоверов).

Производится на основе базового масла высочайшего качества и пакетов присадок от Lubrizol, Infinium, Oronite (США) с использованием технологии VHVI, имеет высочайший уровень эксплуатационных свойств.
Читать полностью
ZIC XQ 5W-40, 1л - Моторне мастило

ZIC XQ - повністю синтетичне моторне мастило вищої якості для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів, а також автомобілів для активного відпочинку (позашляховиків і кросоверів).

Виробляється на основі базового масла найвищої якості та пакетів присадок від Lubrizol, Infinium, Oronite (США) з використанням технології VHVI, має найвищий рівень експлуатаційних властивостей.

Використання базового мастила YUBASE гарантує додатковий ресурс експлуатаційних характеристик, що дозволяє маслам ZIC XQ працювати в двигуні зі значно збільшеним інтервалом заміни у разі наявності рекомендації виробника техніки.

Завдяки використанню новітньої системи присадок, розробленої SK Lubricants, ZIC XQ відрізняється від інших синтетичних продуктів збільшеним ресурсом надійності і кращою економією палива. Експлуатаційно-в'язкі характеристики дозволяють використовувати ZIC XQ всесезонно, в будь-яких екстремальних кліматичних умовах.

Перешкоджає утворенню відкладень на внутрішніх деталях двигуна і гару на стінках циліндрів завдяки низькій випаровуваності. Хороша текучість при низьких температурах гарантує легкий холодний старт. Має сумісність з усіма видами полімерних ущільнювачів двигуна.

Основні характеристики:
• містить спеціальний антифрикційний модифікатор, що зменшує тертя в двигуні, що збільшує його потужність і відчутно знижує витрату палива;
• гарантує збереження чудових експлуатаційних властивостей і надійний захист двигуна навіть при збільшених інтервалах заміни;
• суттєво зменшує тертя в двигуні, дозволяє насолоджуватися комфортним і динамічним водінням;
• синтетична основа забезпечує низьку випаровуваність мастила і мінімізує його витрата, а також запобігає утворенню нагару і відкладень в двигуні.

Рекомендації та специфікації:
Відповідає новітнім технічним вимогам, що пред'являються до моторних мастил провідними виробниками автомобілів у Європі, США, Японії та Кореї.
Допуски і специфікації: API SM / CF, ACEA A3/B4-08, A3/B3-08, MB 229.5/229.3, VW 502 00/505 00, BMW Longlife-01, Porsche A-40, Opel GM-LL-B -025.

Тип
Синтетическое
Вязкость
5W-40
Объем
1 (л)
Двигатель
дизельный, бензиновый
Совместимость с сажевыми фильтрами и катализаторами
нет
классификация ACEA
A3/B4, A3/B3
допуск BMW
Longlife LL-01
допуск Mercedes Benz (MB), Chrysler, Dodge, Jeep
МВ 229.5
допуск Porsche
A40
допуск Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda, Lamborgini
VW 503 01, VW 505 00, VW 502 00
классификация API
SN
По типу применения
легковые авто

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Подскажите пожалуйста, какое масло и какой марки заливать в двигатель Опель астра G, 1.6, 2009 г.в.? Спасибо

    сергей, 09.06.2015

    Оптимальным будет http://avtozvuk.ua/info/28589

    Ответ специалиста

Другие модели марки «ZIC» в категории «Моторное масло»
Показать все модели