Моторное масло ZIC A+ 10W-30, 4л


Снят с производства
637 грн.
Наличные:
637 грн
Безнал:
764 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ZIC A+ 10W-30, 4л – Полусинтетическое моторное масло

ZIC A+ 10W-30 – высокоэффективное полусинтетическое моторное масло. Масло гарантирует полную защиту двигателя даже в условиях повышенных скоростей и нагрузок, значительно продлевает срок его службы. ZIC A+ 10W-30 содержит специальный антифрикционный модификатор, уменьшающий трение в двигателе, значительно снижая расход топлива, поддерживает продукты износа и загрязнения во взвешенном
Читать полностью

ZIC A+ 10W-30, 4л - Напівсинтетичне моторне мастило

ZIC A+ 10W-30 – високоефективне напівсинтетичне моторне мастило. Гарантує повний захист двигуна навіть в умовах підвищених швидкостей і навантажень, значно подовжує термін його служби. ZIC A+ 10W-30 містить спеціальний антифрикційний модифікатор, що зменшує тертя в двигуні, значно знижуючи витрату палива, підтримує продукти зносу і забруднення в зваженому стані, запобігаючи утворенню відкладень на внутрішніх поверхнях двигуна. Мастило має дуже високий індекс в'язкості, що призводить до зменшення витрати масла і запобігає утворенню нагару на стінках циліндрів і поверхнях поршнів. ZIC A+ 10W-30 відноситься до енергозберігаючих мастил, має низьку випаровуваність,характеризується відмінною стійкістю до окислення і високою термічною стабільністю. Дозволяє значно збільшувати інтервал заміни мастила.

ЗАСТОСУВАННЯ
ZIC A+ 10W-30 – високоякісне напівсинтетичне моторне мастило з кращими експлуатаційними характеристиками для бензинових двигунів усіх типів, у тому числі обладнаних системами турбонаддува та інжекторного подання палива.

Тип
Полусинтетическое
Вязкость SAE
10W-30
Объем
4 (л)
Двигатель
бензиновый
Совместимость с сажевыми фильтрами и катализаторами
нет
По типу применения
легковые авто

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ZIC» в категории «Моторное масло»
Показать все модели