Есть в наличии (1-2 дня)
613 грн.
Наличные:
613 грн
Безнал:
736 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

JONNESWAY AG010099 - Ключ баллонный крестообразный

Складной балонный ключ Jonnesway AG010099 является инструментом для монтажа/демонтажа колесных гаек легкового автомобиля. Данный ключ имеет огромную область применения, так как каждый автомобиль должен быть оснащен инструментом такого типа. При помощи баллонного ключа осуществляется монтаж запаски, сезонная смена шин, а также контроль и подтягивание колесных крепежей до необходимого
Читать полностью
JONNESWAY AG010099 - Ключ балонний хрестоподібний

Складаний балонний ключ Jonnesway AG010099 є інструментом для монтажу / демонтажу колісних гайок легкового автомобіля. Даний ключ має величезну сферу застосування, так як кожен автомобіль повинен бути оснащений інструментом такого типу. За допомогою балонного ключа здійснюється монтаж запаски, сезонна зміна шин, а також контроль і підтягування колісних кріплень до необхідного рівня.
Даний балонний ключ має хрестоподібну форму. На трьох сторонах ключа розташовані незнімні шестигранні головки зі стандартними розмірами, які використовуються в більшості колісних гайок легкових автомобілів. Четверта сторона ключа оснащена вільним квадратом 1/2 ", який дозволяє приєднувати торцеві головки інших розмірів, якщо на ключі не знайшлося підходящої.
Відмінною особливістю даного ключа є складна конструкція, яка робить його більш компактним і при цьому зберігає всі характеристики міцності, властиві стандартним хрестовим ключам. Щоб скласти / розкласти ключ необхідно натиснути на кнопку в центрі.
Інструмент виготовлений з якісної хром-ванадієвої сталі, яка забезпечує високу твердість, міцність, стійкість до навантажень і деформації. Хромоване покриття захищає від корозії і механічних пошкоджень.
Довжина інструмента 400 мм.

Тип
Балонный ключ
Форма
Крестообразные
Размер
21, 19, 17 (мм)
Особенности конструкции
складные
Профиль
6 граней
Свободный квадрат
1/2 (")

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели