Моторное масло ZIC XQ LS 5W-30 1л


Нет в наличии
220 грн.
Наличные:
220 грн
Безнал:
264 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ZIC XQ LS 5W-30 1л – Моторное масло

ZIC XQ LS 5w-30 - полностью синтетическое моторное масло высшего качества произведено по технологии LOW SAPS (пониженное содержание сульфатной золы, фосфора и серы).

Рекомендуется для бензиновых и дизельных двигателей легковых автомобилей с турбонаддувом и без него, в том числе для двигателей новейших конструкций, отвечающих нормам Евро IV и оснащенных каталитическими конвертерами (CAT) и
Читать полностью
ZIC XQ LS 5W-30 1л - Моторне мастило

ZIC XQ LS 5w-30 - повністю синтетичне моторне мастило вищої якості вироблене за технологією LOW SAPS (понижений вміст сульфатної золи, фосфору і сірки).

Рекомендується для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів з турбонаддувом і без нього, у тому числі для двигунів новітніх конструкцій, що відповідають нормам Євро IV і оснащених каталітичними конвертерами (CAT) і фільтрами саж (DPF).

Експлуатаційно-в'язкі характеристики дозволяють використовувати ZIC XQ LS всесезонно, в будь-яких екстремальних кліматичних умовах. Унікальні технології виробника дозволяють збільшити економію палива і істотно продовжити ресурс двигуна.

Продукт створений на основі найсучасніших технологій в області мастильних матеріалів, завдяки чому підвищуються захисні властивості мастила і воно може служити довше навіть при екстремальних умовах роботи двигуна і нестабільному якості палива. Низька зольність XQ LS забезпечує додатковий захист дизельного фільтр сажі.

Масла серії XQ LS подовжують ресурс комплексних систем випуску відпрацьованих газів автомобілів і зменшують шкідливі викиди в навколишнє середовище.

ZIC XQ LS має допуски по останнім специфікаціям BMW LL-04 і MB 229.51. Мастила, вироблені за технологією XQ LS, використовуються для заводської заливки в легкові дизельні автомобілі Hyundai і Kia.

Основні характеристики ZIC XQ LS 5w-30:
• забезпечує винятковий захист від зносу, що дозволяє використовувати його у всіх двигунах;
• виготовлено на синтетичній основі, що забезпечує низьку випаровуваність мастила і мінімізує його витрату, а також запобігає утворенню нагару і відкладень в двигуні;
• має відмінну стійкість до окислення і високої термічної стабільності, дозволяє значно збільшувати інтервал заміни мастила у разі наявності рекомендації виробника техніки.

Особливості технології LOW SAPS:

Необхідність в такій технології для моторних масел з'явилася через введення з 2005 року в ЄС екологічних норм EURO IV.

Щоб відповідати нормам виробники автомобілів внесли зміни в конструкцію двигунів, в т.ч. почали встановлювати сажові фільтри (DPF) для дизельних двигунів. У звичайних (Не LOW SAPS) оліях міститься фосфор і сірка (вони використовуються в якості присадок), які засмічують сажові фільтри, через що шкідливі вихлопи потрапляють у навколишнє середовище; також через це знижується потужність двигуна і підвищується витрата палива.

Через необхідність забезпечити довговічність роботи сажевих фільтрів вимоги до мастил посилилися. Технологія виробництва ускладнилася, тому що довелося розробляти нові пакети присадок, що не містять сірку і фосфор. У результаті з'явилася технологія LOW SAPS - масла з пониженим вмістом сульфатної золи (SA), фосфору (P) і сірки (S).

Рекомендації та технічні характеристики:
Відповідає новітнім технічним вимогам, що пред'являються до моторних олив провідними виробниками автомобілів у Європі, США, Японії та Кореї.

Тип
Синтетическое
Вязкость SAE
5W-30
Объем
1 (л)
Двигатель
дизельный, бензиновый
Совместимость с сажевыми фильтрами и катализаторами
да
По типу применения
легковые авто
Классификация ACEA
C3, A3/B4, A3/B3
Классификация API
CF, SN
Классификация ЕВРО
ЕВРО-4
Допуск BMW
Longlife LL-04
Допуск Mercedes Benz, Chrysler, Dodge, Jeep
МВ 229.51, МВ 229.31
Допуск Opel, General Motors
GM dexos 2
Допуск Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Lamborgini
VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00
Производство
Корея

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ZIC» в категории «Моторное масло»
Показать все модели