Подкатной домкрат INTERTOOL GT0121


Есть в наличии (1-2 дня)
2349 грн.
Наличные:
2349 грн
Безнал:
2936 грн
Приватбанк:
2769 грн. Купить
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:


INTERTOOL GT0121 - Подкатной домкрат

Тип механизма: гидравлический подкатной
Максимальная нагрузка: 3 тонны.
Высота подъема: 135-495мм


Это гидравлическийподкатной домкрат для автомобилей весом до 3т, предназначен для использования на СТО. Данная модель имеет удобную и прочную стальную конструкцию, простота которой не заставит пользователя долго приспосабливаться к работе.

Места установки домкрата
Читать полностью
INTERTOOL GT0121 - Підкатний домкрат

Тип механізму: гідравлічний підкатний
Максимальне навантаження: 3 тонни.
Висота підйому: 135-495мм


Це гидравлическийподкатной домкрат для автомобілів вагою до 3т, призначений для використання на СТО. Дана модель має зручну і міцну сталеву конструкцію, простота якої не змусить користувача довго пристосовуватися до роботи.

Місця установки домкрата вказані в інструкції автомобіля. Домкрат повинен стояти на рівній твердій поверхні. В іншому випадку він може перекинутися. Висота підкату становить 135мм, а максимальна висота підняття вантажу 500мм. Для накачування домкрат GT0121 має зручну обрезиненную рукоятку-важіль. Перед підйомом вантажу рукоятку необхідно закріпити, а потім повернути за годинниковою стрілкою. Довжина рукоятки дозволяє максимально ефективно піднімати вантаж з додатком невеликих зусиль.
Гідравлічні домкрати піднімають вантаж на нетривалий час, так як під дією вантажу, робоча рідина повільно перетікає через ущільнювальні кільця і домкрат опускається вниз. Для утримання вантажу в піднятому стані і забезпечення безпеки потрібно використовувати підставки під машину. Для того щоб опустити вантаж необхідно повернути ручку проти годинникової стрілки.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Домкрат»
Показать все модели