Подкатной домкрат INTERTOOL GT0135


Заканчивается
2529 грн.
Наличные:
2529 грн
Безнал:
3161 грн
Приватбанк:
2700 грн. Купить
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:


INTERTOOL GT0135 - Подкатной домкрат

Тип механизма: гидравлический подкатной
Максимальная нагрузка: 2.25т
Высота подъема: 135-495 мм

Модель домкрата GT0135 часто применяется в шиномонтажных и автомастерских. Этот домкрат можно использовать и при самостоятельном ремонте личного автомобиля. Домкратом можно поднимать не только автомобиль, но и какие-либо другие грузы.
Максимальная грузоподъемность домкрата
Читать полностью
INTERTOOL GT0135 - Підкатний домкрат

Тип механізму: гідравлічний підкатний
Максимальне навантаження: 2.25т
Висота підйому: 135-495 мм

Модель домкрата GT0135 часто застосовується в шиномонтажних та автомайстерень. Цей домкрат можна використовувати і при самостійному ремонті особистого автомобіля. Домкратом можна піднімати не тільки автомобіль, але і будь-які інші вантажі.
Максимальна вантажопідйомність домкрата становить 2.25 тонни. Цього цілком достатньо, щоб поміняти колесо легкового або позашляховика.
Використання подкатного домкрата практично виключає вірогідність того, що кузов поведе в процесі підняття. В якості силової частини домкрата використовується гідроциліндр, який приводиться в дію поршневим насосом. Сам домкрат приводиться в дію ручкою накачування, яка йде в комплекті. Для того щоб опустити вантаж необхідно відкрити перепускний клапан, який розташований трохи нижче основного важеля підкачки. Домкрат GT0135 має зручну ручку підкачки з гумовою накладкою. Міцний металевий корпус забезпечує надійність і довгий термін експлуатації. Даний домкрат має висоту підхоплення 135мм, а максимальна висота підйому залишає 495мм.
Гідравлічні домкрати піднімають вантаж на нетривалий час, так як під дією вантажу, робоча рідина повільно перетікає через ущільнювальні кільця і домкрат опускається вниз. Для утримання вантажу в піднятому стані і забезпечення безпеки потрібно використовувати підставки під машину.


* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Домкрат»
Показать все модели