Гидравлический домкрат INTERTOOL GT0108


Нет в наличии
1285 грн.
Наличные:
1285 грн
Безнал:
1606 грн
Приватбанк:
1288 грн.
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:


INTERTOOL GT0108 - Подкатной домкрат

Тип механизма: гидравлический подкатной
Максимальная нагрузка: 2т
Высота подъема: 135-385 мм

Подкатной домкрат GT0108 это идеальный вариант для работы с легковыми авто и грузами, не превышающими вес 2т. Высота подхвата составляет 135мм, а максимальная высота подъема равна 385мм. Подкатные домкраты часто используются в шиномонтажных и авторемонтных мастерских.
Они удобны для
Читать полностью
INTERTOOL GT0108 - Підкатний домкрат

Тип механізму: гідравлічний підкатний
Максимальне навантаження: 2т
Висота підйому: 135-385 мм

Підкатний домкрат GT0108 це ідеальний варіант для роботи з легковими авто та вантажами, які не перевищують вагу 2т. Висота підхоплення становить 135мм, а максимальна висота підйому дорівнює 385мм. Подкатниє домкрати часто використовуються в шиномонтажних і авторемонтних майстерень.
Вони зручні для пересування на чотирьох колесах, два з яких, провертаються. Місця установки домкрата вказані в інструкції автомобіля. Домкрат повинен стояти на рівній твердій поверхні. В іншому випадку він може перекинутися. Колеса автомобіля потрібно

загальмувати і підставити під них упори. Домкрат приводиться в дію прогумованою ручкою накачування, яка йде в комплекті. Для того щоб підняти вантаж, необхідно закріпити рукоятку і закрити запірний клапан обертаючи ручку за годинниковою стрілкою.

Гідравлічні домкрати піднімають вантаж на нетривалий час, так як під дією вантажу, робоча рідина повільно перетікає через ущільнювальні кільця і домкрат опускається вниз. Для утримання вантажу в піднятому стані і забезпечення безпеки потрібно використовувати підставки під машину.


* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Домкрат»
Показать все модели