Гаечный ключ INTERTOOL XT-1301


Нет в наличии
925 грн.
Наличные:
925 грн
Безнал:
1110 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL XT-1301 Набор комбинированных ключей с трещеткой 6 шт., 8-19 мм

Набор INTERTOOL XT-1301 состоит из 6-ти комбинированных ключей с трещотками для завинчивания/отвинчивания резьбовых соединений, имеющих внешний профиль. Ключи являются профессиональными и соответствуют немецкому стандарту DIN3113.
Конструкция ключей усовершенствована наличием трещоток в накидных головках. Данная опция помогает сэкономить время и
Читать полностью

INTERTOOL XT-1301 Набір комбінованих ключів з трещеткой 6 шт., 8-19 мм

Набір INTERTOOL XT-1301 складається з 6-ти комбінованих ключів з тріскачками для загвинчування / відгвинчування різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль. Ключі є професійними і відповідають німецькому стандарту DIN3113.
Конструкція ключів вдосконалена наявністю тріскачок в накидних голівках. Дана опція допомагає заощадити час і оптимізувати робочий процес. Храповий механізм кожної тріскачки оснащений 72 зубцями з кутом до наступного клацання всього 5 градусів, це дає можливість працювати у вузьких і важкодоступних місцях застосовуючи мінімальну амплітуду. Ключі оснащені прапорцевими перемикачами з причини, що їх неможливо перевернути для зміни напряму роботи тріскачки, як прямі ключі, так як в накидній частині є невеликий вигин. Завдяки цьому вигину ключі дозволяють працювати, тримаючи рукоятку під кутом, що дуже зручно в тих місцях, де кріплення знаходиться в невеликому поглибленні або поруч з ним розташована будь-яка деталь.
Для проміжного відкручування / закручування кріплень добре підійдуть ріжкові головки, яка також добре справляються з не надто затягнутими кріпильними елементами, над якими немає місця, а є тільки бічний доступ.
Ключі виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до зносу, деформації та пошкоджень. А хромоване покриття ключа забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструменту після роботи.
Набір поставляється в чохлі з кишенями, який можна повісити на стіну або згорнути, забезпечивши зручне зберігання інструментів.

Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
6
Тип ключа
рожково-накидной
Размер
8, 10, 13, 15, 19
Бренд
INTERTOOL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели