Заканчивается
149 грн.
Наличные:
149 грн
Безнал:
179 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL VT-1014 - Отвертка переломная, реверсивная (14 пр.)

Переломная отвертка с набором бит от известного украинского производителя INTERTOOL. Магнитный держатель – есть. Реверс – есть. Вес – 389 грамм.
На сегодняшнем рынке ручного инструмента есть большое количество различных модификаций отвёртки. Все они, как и классический тип, предназначены для работы с резьбовыми крепежными элементами, на шляпках которых есть специальное
Читать полностью
INTERTOOL VT-1014 - Викрутка переломна, реверсивна (14 пр.)

Переломна викрутка з набором біт від відомого українського виробника INTERTOOL. Магнітний тримач - є. Реверс - є. Вага - 389 грам.
На сьогоднішньому ринку ручного інструменту є велика кількість різних модифікацій викрутки. Всі вони, як і класичний тип, призначені для роботи з різьбовими кріпильними елементами, на капелюшках яких є спеціальне поглиблення (шліц). Застосовується такий інструмент фактично всюди. Починаючи з високотехнологічних виробництв, продовжуючи станціями технічного обслуговування автомобілів, ремонтними майстернями, і закінчуючи кожною квартирою. Таке широке поширення викрутка отримала в зв'язку з наявністю різних шурупів, гвинтів і саморізів практично в будь-якої конструкції. Багато модифікації можуть запропонувати більше переваг, ніж класичний тип інструменту. До таких належить і переломна викрутка VT-1014.
Назва походить від можливості «переламувати» рукоять і фіксувати її в декількох положеннях. Завдяки цьому інструмент може бути використаний і як пряма викрутка і як T-образна. У положенні «Т» інструмент надає менше навантаження на кисть і долоню. Храповий механізм також знижує навантаження на кисть, і збільшує швидкість роботи. Немає необхідності перехоплювати інструмент після кожного повороту. Усередині рукояті розміщено спеціальне кільце з набором біт: під плоский шліц SLOTTED - SL4, SL5, SL6, SL7; під хрестоподібний шліц PHILLIPS - РН0, РН1, РН2, РН3; під хрестоподібний шліц POZIDRIV - PZ0, PZ1, PZ2, PZ3;
інструмент добре лежить в руці завдяки ергономічній формі. Відмінний вибір для майстрів будь-якого рівня.

Тип
Отвертка с насадками
Конструкция
переломные, реверсионные
Наконечник
под биты
Магнитный наконечник
да
Длина стержня отвертки
25
Бренд
INTERTOOL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели