Есть в наличии
255 грн.
Наличные:
255 грн
Безнал:
306 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL VT-1026 Отвертка реверсионная с комплектом насадок 26 единиц - Инструмент

Отвертка реверсионная с комплектом насадок VT-1026 от известного отечественного производителя INTERTOOL. Вес набора – 667 грамм.
Среди большого количества ручного слесарного инструмента используемого при ремонте бытовой техники, на строительных площадках и мебельных фабрик, вы однозначно найдете не одну отвертку. Используются они для
Читать полностью

INTERTOOL VT-1026 Викрутка реверсионная з комплектом насадок 26 одиниць - Інструмент

Викрутка реверсивна з комплектом насадок VT-1026 від відомого вітчизняного виробника INTERTOOL. Вага набору - 667 грам.
Серед великої кількості ручної слюсарного інструменту використовуваного при ремонті побутової техніки, на будівельних майданчиках і меблевих фабрик, ви однозначно знайдете не одну викрутку. Використовуються вони для відгвинчування/закручування різьбових кріпильних виробів. У наш час існує значна кількість різних шліців і їх розмірів. Для того щоб не носити з собою громіздкі набори викруток, були винайдені більш зручні викрутки з можливістю зміни жала. Однією з таких є VT-1026. Усередині рукояті розташований спеціальний реверсний механізм. Він дає можливість прокручуватися осі стержня в одну сторону, і перешкоджає прокручування в зворотну. Простіше кажучи, завдяки йому немає необхідності перехоплювати руку при кожному оберті. Завдяки цьому збільшується швидкість роботи і значно знижується навантаження, що надається на кисть.
Також в комплекті з викруткою йдуть 25 насадок. У них входять: біти під плоский шліц SLOTTED, біти під хрестоподібний шліц PHILLIPS, біти під хрестоподібний шліц POZIDRIV, біти під шестипроменевої шліц TORX, шестигранні торцеві головки, розмірів: 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм.
Рукоять покрита шаром гуми. Вона не тільки збільшує зчеплення між долонею оператора і самим інструментом, але і робить його приємним на дотик.

Тип
Отвертка с насадками
Конструкция
реверсионные
Наконечник
под биты
Магнитный наконечник
да
Количество бит в комплекте
24
Бренд
INTERTOOL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели