Заканчивается
72 грн.
Наличные:
72 грн
Безнал:
86 грн
78 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL VT-2004 Набор отвёрток 3 единицы Ergo-design - Инструмент

Набор из трёх отвёрток VT-2004 от известного отечественного бренда INTERTOOL. Длина рабочей части лезвия для всех инструментов – 100 мм. Наименования: отвертка под плоский шлиц SLOTTED, размером – SL5; две отвертки под крестообразный шлиц типа PHILLIPS, размеров – PH1, PH2. Общий вес набора – 292 грамма. Упаковка – блистер.
Одним из наиболее необходимых ручных
Читать полностью
INTERTOOL VT-2004 Набір викруток 3 одиниці Ergo-design - Інструмент

Набір з трьох викруток VT-2004 від відомого вітчизняного бренду INTERTOOL. Довжина робочої частини леза для всіх інструментів - 100 мм. Найменування: викрутка під плоский шліц SLOTTED, розміром - SL5; дві викрутки під хрестоподібний шліц типу PHILLIPS, розмірів - PH1, PH2. Загальна вага набору - 292 грами. Упаковка - блістер.
Одним з найбільш необхідних ручних інструментів є викрутка. Без неї неможливо здійснити технічне обслуговування і ремонт більшості електронних приладів, складання меблів, провести електромонтажні роботи. Застосовується по відношенню до різьбових кріпильних елементів, які мають шлицевое поглиблення на поверхні капелюшка. Конструкція класичного різновиду інструменту всім звична і дуже проста: лезо з жалом на одному кінці закріплено всередині рукояті.
Набір VT-2004 включає в себе три найбільш поширених розміру шліців. Такі викрутки необхідні до наявності не тільки в майстерні, але і в кожному будинку.
Леза зроблені зі сталі хромованадіевого сплаву. Матеріал має високу міцність, стійкий до корозійного впливу, сколів і різних механічних пошкоджень. Відноситься до легованих сплавів.
Рукояті досить ергономічні, відмінно лежать в руці. Виготовляються з двох матеріалів: пластик + гума. Пластик є основною складовою. Має хорошу міцність, стійкий до корозійного розтріскування і стирання. Покриття з гуми має ділянки з протектором. Ця особливість, як і сам матеріал, збільшують зчеплення з рукою оператора, не даючи інструменту ковзати під час роботи, що дозволяє докласти більше зусиль до відгвинчуванням погано віддаються кріплень, без витрати зайвих сил.

Тип
Набор отверток
Конструкция
стандартные
Наконечник
разные
Магнитный наконечник
нет
Длина стержня отвертки
100
Количество отверток в наборе
3
Бренд
INTERTOOL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели