Есть в наличии
175 грн.
Наличные:
175 грн
Безнал:
210 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ORGANIC Purity А-40 G11 синий -40°C 4,2л - Антифриз

Готовый антифриз высокого класса, окрашенный в синий цвет. Отвечает стандарту G11 и может использовать в большинстве систем охлаждения ДВС, требующих от антифриза соответствия данному классу. Охлаждающая жидкость Organic Purity – это продукт на основе этиленгликоля и пакета высококачественных присадок, которые обеспечивают высокие показатели характеристик. Жидкость не содержит вредных
Читать полностью
Технічні параметри:

ORGANIC Purity А-40 G11 синій -40°C 4,2л - Антифриз

Готовий антифриз високого класу, пофарбований в синій колір. Відповідає стандарту G11 і може використовувати в більшості систем охолодження ДВС, які вимагають від антифризу відповідності даному класу. Охолоджуюча рідина Organic Purity - це продукт на основі етиленгліколю і пакету високоякісних присадок, які забезпечують високі показники характеристик. Рідина не містить шкідливих для здоров'я людини і ушкоджуючих елементи автомобіля компонентів.
переваги:
Гарантує відмінне охолодження - ефективно відводить тепло від джерел, забезпечуючи стабільну і оптимальну температуру для максимальної продуктивності всіх вузлів і агрегатів двигуна.
Захищає від корозії - завдяки антикорозійним присадкам рідина запобігає виникненню іржі на поверхнях деталей системи охолодження і істотно продовжує їм безвідмовний термін служби.
Легко циркулює по системі навіть в умовах низьких температур, має особливо низьку температуру кристалізації і не допускає замерзання системи.
Не реагує і не руйнує елементи системи, які виконані з кольорових металів, пластику і гуми, захищає останні від зсихання і розтріскування, запобігаючи пов'язане з цим витікання рідини.

Тип
Антифриз
Класс
G11
Цвет
синий
Особенность
готовый
Объем
4
Основа
этиленгликоль
Упаковка
канистра пластиковая
Срок эксплуатации
до 3 лет
Производство
Украина
Бренд
ORGANIC purity

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «ORGANIC purity» в категории «Антифриз»
Показать все модели