Нет в наличии
2044 грн.
Наличные:
2044 грн
Безнал:
2453 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KUMHO KW17 (185/60R14 82T) – Шины

Тип: легковые
Сезон: зимняя
Ширина: 185.0 мм
Высота: 60.0%
Диаметр: 14.0 дюймов
Индекс скорости: T
Индекс нагрузки: 82
Максимальный допустимый вес на одно колесо: 475 кг
Максимальная скорость: 190 км/ч

Kumho KW17 – скоростная фрикционная зимняя шина для легковых автомобилей, с асимметричным рисунком протектора для езды по снегу, сухому или мокрому асфальту.
Читать полностью

KUMHO KW17 (185/60R14 82T) - Шини

Тип: легкові
Сезон : зимова
Ширина: 185.0 мм
Висота: 60.0 %
Діаметр : 14.0 дюймів
Індекс швидкості: T
Індекс навантаження: 82
Максимальна допустима вага на одне колесо: 475кг .
Максимальна швидкість: 190 км / год

Kumho KW17 - швидкісна фрикційна зимова шина для легкових автомобілів, з асиметричним малюнком протектора для їзди по снігу, сухому або мокрому асфальту.

Ці шини володіють високою продуктивністю на зледенілих трасах , завдяки наявності центрального ребра. Це ребро ламельоване і зміщене до зовнішньої сторони протектора, дає підвищення слухняності і точності шин , а також скорочує гальмівний шлях на різних поверхнях дороги.

Відкриті канавки внутрішньої частини протектора Кумхо KW17 сприяють ефективному видаленню води і сльоту з-під колес , що підвищує керованість.

Великі блоки зовнішньої плечової зони з ламелями запобігають деформації шини при навантаженнях. Це робить пляму контакту в повороті максимальним , що значно підвищує маневреність шин Kumho KW17 і скорочує нерівномірний знос . Щільне розташування бічних канавок поліпшує зчеплення на сніговій дорозі .

Шина має високу жорсткість блоків протектора і оптимізований дизайн бічних борозен. Для захисту колеса від механічних пошкоджень використовується технологія ESCOT ( Excellent & Smart Contour Optimization Theory - Чудова і "розумна" теорія оптимізації контура) , яка допомагає рівномірно розподілити навантаження і покращує якість передачі зусиль. Шина має поліпшену розгінну динаміку, скорочений гальмівний шлях і високу стійкість в поворотах.

Склад гумової суміші Kumho KW 17 ( Кумхо КВ 17 ) включає в себе силіку останнього покоління для поліпшення зчеплення з мокрим асфальтом і збереження еластичності гуми при низьких температурах.

Сезонность
зимние шины
Ширина профиля шины
185
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
60
Диаметр покрышки, дюймы
R14
Назначение
легковые
Бренд
KUMHO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «KUMHO» в категории «Шины»
Показать все модели