Антицарапин TURTLE WAX Colour Scratch Remover Paste Blue (FG6267) 0,15л


Нет в наличии
141 грн.
Наличные:
141 грн
Безнал:
169 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TURTLE WAX Colour Scratch Remover Paste Blue (FG6267) 0,15л – Антицарапин

Назначение: абразивная паста
Объем: 150 мл
Цвет: синий

Антицарапин TURTLE WAX Colour Scratch Remover Paste Blue (FG6267) мягко, но эффективно полирует поверхность повреждённого покрытия, удаляя при этом поверхностные царапины, которые не достигают грунта. Благодаря содержанию синего пигмента паста не только зашлифовывает повреждения, придавая
Читать полностьюTURTLE WAX Colour Scratch Remover Paste Blue (FG6267) 0,15л – Антицарапін

Призначення: абразивна паста
Об'єм: 150 мл
Колір: синій

Антицарапін TURTLE WAX Colour Scratch Remover Paste Blue (FG6267) м'яко, але ефективно полірує поверхню пошкодженого покриття, видаляючи при цьому поверхневі подряпини, які не досягають грунту. Завдяки вмісту синього пігменту паста не тільки зашліфовує пошкодження, надаючи насиченість і блиск кольоровій поверхні, але і заповнює більш глибокі пошкодження, які не піддаються шліфовці. Таким чином, обробка кузова цим поліролем дозволяє бюджетно і ефективно повернути втрачений блиск і відмінний зовнішній вигляд зношеному лакофарбовому покриттю.

Ефективність

Для видалення з лакофарбового покриття кузова поверхневих пошкоджень і подряпин достатньо одного нанесення препарату. Основна перевага його перед універсальним безбарвним полиролем - синій колір, завдяки чому оброблена поверхня виглядає блискучою, і колір кузова стає більш насиченим і рівним.

Застосування

Засіб економічно витрачається, тому для якісного полірування великої ділянки досить невеликої кількості поліролю, нанесеного на аплікатор або м'яку тканину. Після розполіровки препарату акуратними круговими рухами з середнім ступенем натиску, лакофарбове кузовне покриття буде виглядати як нове. Якщо при огляді результату поліровки видно незабарвлені ділянки, то слід ще раз провести процедуру для досягнення максимального ефекту.

База Автозвука
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TURTLE WAX» в категории «Антицарапин»
Показать все модели