Полироль TURTLE WAX Color Magic Plus темно-синий FG4995/FG6492/FG7013 500мл


Нет в наличии
250 грн.
Наличные:
250 грн
Безнал:
300 грн
263 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TURTLE WAX Color Magic Plus темно-синий FG4995/FG6492/FG7013 500мл - Цветообогащенный полироль с тонирующим карандашом

Цветообогащённый полироль с отличным очищающим и цветомаскирующим действием. Главное отличие цветообогащённого полироля в том, что он, фактически, сливается с общим тоном лакокрасочного покрытия кузова, усиливая его исходный цвет. Этот полироль также помогает скрыть мелкие дефекты лакокрасочного покрытия путём заполнения
Читать полностью

TURTLE WAX Color Magic Plus темно-синий FG4995/FG6492/FG7013 500мл - Кольоронасичений поліроль з тонуючим олівцем

Кольоронасичений поліроль з відмінною очищуючою і кольоромаскіруючою властивістю. Головна відмінність кольоронасиченого поліроля в тому, що він, фактично, зливається з загальним тоном лакофарбованого покриття кузова, посилюючи його початковий колір. Цей поліроль також допомагає приховати дрібні дефекти лакофарбованого покриття шляхом заповнення таких пигментованим складом, вирівнюючим площину світловідбивання.

Переваги:
• Забезпечує довготривалий захист
• Випускається у восьми базових кольорах, відповідних під широку гаму відтінків
• Поставляється в комплекті з восковим олівцем, заповнює глибокі відколи й подряпини на лакофарбованому покритті, оберігаючи оброблені ділянки від корозії і повертаючи їм естетичний зовнішній вигляд.
• Темно-синій поліроль, підходить для обробки лакофарбованого покриття всіх відтінків синього кольору в які фарбують автомобілі.

Застосування:
Нанести поліроль тонким шаром за допомогою аплікатора на невелику ділянку оброблюваної поверхні. Після появи легкого матового нальоту, чистою, м'якою тканиною або мікрофіброю натерти до появи глибокого блиску. Так само, пофрагментарно, обробити всю решту поверхні лакофарбованого покриття кузова автомобіля.

Для воскового олівця: Очистіть оброблювану поверхню за допомогою кузовного очищувача (краще той, який від бітуму) або неагресивного розчинника. Потім заповніть подряпину або відкол рухами поперек олівцем. Якщо температура оброблюваної поверхні і / або навколишнього середовища не дуже позитивна, - попередньо розігрійте олівчик в руках або на радіаторі.

Попередження:
Ефективність заповнення подряпин і потертостей залежить від їх форми, віку та розміру. Найдрібніші подряпини і потертості маскуються практично повністю після першої ж обробки. Повторна обробка значно поліпшить косметичний ефект.

Применение
кузов
Тип
Полироль
Консистенция
крем
Цветовой эффект
синий
Особенности
карандаш в комплекте, неабразивный
Страна производитель
Великобритания
Объем
500
Упаковка
бутылка
Бренд
TURTLE WAX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Виктор, 25.07.2018

    Пришла сегодня, еще не использовал. Дата изготовления 21112013 год! При указанном на этикетке сроке в 5 лет даже не знаю, что ее после осени выкидывать? Неужели не было посвежей на складе?

    Эксперт avtozvuk.ua

    Добрый день, Виктор! Спасибо за обращение. Обратитесь на нашу горячую линию по номеру тел.: 0-800-30-15-85 для уточнения информации и решения вопроса.

  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «TURTLE WAX» в категории «Полироль»
Показать все модели