Снят с производства
192 грн.
Наличные:
192 грн
Безнал:
230 грн
197 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TURTLE WAX Metallic Paste Wax (FG5965) 0,25л - Полироль-паста

Тип: Средства для кузова
Объем: 250 мл
Дополнительно: возможность использования для полировки окрашенных легкосплавных дисков и колпаков колес

Отличный пастообразный (твёрдый) восковый полироль для лакированного лакокрасочного покрытия кузова типа "металлик" и "перламутр". Состав качественно отличается от своих собратьев восковых полиролей тем, что очень хорошо
Читать полностью
TURTLE WAX Metallic Paste Wax (FG5965) 0,25 л - Поліроль-паста

Тип: Засоби для кузова
Об'єм: 250 мл
Додатково: можливість використання для полірування пофарбованих легкосплавних дисків і ковпаків коліс

Відмінний пастоподібний (твердий) восковий поліроль для лакованого лакофарбованого покриття кузова типу "металік" і "перламутр". Склад якісно відрізняється від своїх побратимів воскових поліролей тим, що дуже добре посилює м'який, що переливається блиск покриттів "металік" і "перламутр". Чистячі і захисні властивості нічим не відрізняються від аналогічних класичних воскових поліролей TurtleWax.

Переваги:
• Завдяки воскам і силікону у складі цього поліроля, оброблена поверхня набуває добре виражені гідрофобні властивості і стійкість до агресивних факторів зовнішнього середовища
• Кузов "під лаком", оброблений таким препаратом, довше зберігає "товарний вигляд"
• При розумній економії (нанесення полироля за допомогою аплікатора) баночки в 250 мл. вистачить на 2-3 повноцінних обробки кузова середнmjгабаритного легкового автомобіля

Застосування:
Нанесіть на оброблювану поверхню за допомогою злегка вологого аплікатора круговими перекриваючими рухами, дайте трошки підсохнути до появи матового нальоту і розполіруйте м'якою поліровальною тканиною або серветкою з мікрофібри до глибокого блиску. Потьмянілі або окислені ділянки лакофарбованого покриття попередньо обробіть відновником кольору Color Back Metallic.

Альтернативне застосування:
Можна полірувати пофарбовані легкосплавні диски і ковпаки коліс

Попередження:
Не використовуйте на явно пошкодженому лакофарбованому покритті, - подряпини і відколи краще обробити відповідними препаратами з лінійки Turtle Wax, в іншому випадку вони будуть ще більше виділятися, ніж до обробки.

Неслід наносити поліроль відразу на великі ділянки, оскільки він досить швидко сохне, що значно ускладнює його розполіровку. Більше того, існує досить великий ризик висохлим поліролем подряпати поверхню.

При попаданні поліроля на незабарвлені пластикові та гумові деталі і елементи кузовної обробки, на них з'являється важковидаляємий матовий наліт. Якщо помітили, що забруднили поліролем такі елементи (а це буде обов'язково), протріть ці місця чистою тканиною, змоченою в нерозведеному автошампуні Turtle Wax.

Применение
кузов
Тип
Воск
Консистенция
паста
Абразивность
неабразивный
Цветовой эффект
прозрачный
Страна производитель
США
Объем
250
Упаковка
банка
Бренд
TURTLE WAX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «TURTLE WAX» в категории «Полироль»
Показать все модели