Полироль пластика TURTLE WAX Nano-Extreme (T5595) 0,5л


Нет в наличии
265 грн.
Наличные:
265 грн
Безнал:
318 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TURTLE WAX Nano-Extreme (T5595) 0,5л - Очиститель-полироль

Объем: 500 мл
Дополнительно: Содержит нано-частицы, которые моментально проникают вглубь загрязнений, создавая на поверхности кузова прозрачную водоотталкивающую пленку. Это значительно сокращает время сушки, практически устраняет необходимость протирки насухо, придает всем обрабатываемым деталям глубокий блеск с высокими защитными свойствами.
Тип: полироль для панели
Читать полностью
Технічні параметри:

TURTLE WAX Nano-Extreme (T5595) 0,5 л - Очисник-поліроль

Об'єм: 500 мл
Додатково: Містить нано-частинки, які моментально проникають всередину забруднень, створюючи на поверхні кузова прозору водовідштовхувальну плівку. Це значно скорочує час сушіння, практично усуває необхідність протирання насухо, надає всім оброблюваним деталям глибокий блиск з високими захисними властивостями.
Тип: поліроль для панелі приладів, бамперів і шин

Високотехнологічний очищувач-кондиціонер пластику, гуми і вінілу відрізняється від інших засобів подібної сфери застосування своєю універсальністю і високим ступенем очищення оброблюваних їм поверхонь. Ці властивості, укупі зі стійким захисним шаром, що утворюються на поверхні матеріалу, є наслідком дії наночасток, що входять до складу спеціальних силіконів цього препарату. Нанесений на оброблювану поверхню склад, легко проникає вглиб матеріалів, утворюючи стійкий захисний шар з глибоким блиском.

Переваги:
• Препарат можна застосовувати як для обробки зовнішніх елементів автомобіля, так і внутрішніх
• Дуже простий і легкий у застосуванні
• Завдяки упаковці у вигляді спрею, дуже економно витрачається

Застосування:
Перед застосуванням потрібно струснути препарат і рівномірно розпорошити на оброблювану поверхню, після чого розполіровати чистої м'якою тканиною, краще бавовняною, або за допомогою серветки з мікрофібри.

Альтернативне застосування:
Має дуже широкий спектр застосування в побуті і на підприємствах торгівлі для догляду за торговельним обладнанням та товаром з метою збереження його товарних властивостей.

Попередження:
Якщо на оброблюваної поверхні є забруднення, які можуть бути видалені механічним шляхом, - видаліть їх, в протилежному випадку, при раозполіровці препарату, ви ризикуєте подряпати оброблювану поверхню абразивними частинками з цього забруднення.

Страна производитель
США
Аромат
без запаха
Объем
500
Бренд
TURTLE WAX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «TURTLE WAX» в категории «Полироль пластика»
Показать все модели