Нет в наличии
157 грн.
Наличные:
157 грн
Безнал:
188 грн
163 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TURTLE WAX Metallic (Т5300) 0,3л - Бесцветный полироль

Тип: Средства для кузова
Объем: 500 мл
Дополнительно: возможность использования для полировки окрашенных легкосплавных дисков и колпаков колес

Специально разработанный для покрытий "металлик" и "перламутр", которые нуждаются в особом уходе. Полироль Metallic препятствует загрязнению лакокрасочной поверхности и усиливает ее мягкий переливающийся блеск, одновременно
Читать полностью
TURTLE WAX Metallic (Т5300) 0,3л – Безбарвний поліроль

Тип: Засоби для кузова
Об'єм: 500 мл
Додатково: можливість використання для полірування пофарбованих легкосплавних дисків і ковпаків коліс

Спеціально розроблений для покриттів "металік" і "перламутр", які потребують особливого догляду. Поліроль Metallic перешкоджає забрудненню лакофарбовfyої поверхні і підсилює її м'який переливчатий блиск, одночасно надаючи захисні властивості. Унікальна комбінація воску і полімерів надає діамантовий блиск і довготривалий панцерний захисний шар.
Відмінний рідкий восковий поліроль для лакованого лакофарбованого покриття кузова типу "металік" і "перламутр". Чистячі і захисні властивості нічим не відрізняються від аналогічних класичних воскових поліролей TurtleWax.

Переваги:
• Безпечно видаляє бруд завдяки неабразивним очисникам, наявним в його складі
• Кузов "під лаком", оброблений таким препаратом, довше зберігає "товарний вигляд"
• При розумній економії (нанесення поліроля за допомогою аплікатора) флакона в 500 мл. вистачить на 2-3 повноцінні обробок кузова середньогабаритного легкового автомобіля

Застосування:
Нанесіть на оброблювану поверхню, дайте трошки підсохнути і розполіруйте м'якою поліровальною тканиною або серветкою з мікрофібри. Справі значно допоможе використання аплікатора для нанесення поліроля - менше втомитеся і істотно заощадите поліроль, - працює адже все одно тільки тонкий шар в 5-7 мікрон, решта ллється даремно.

Альтернативне застосування:
Можна полірувати пофарбовані легкосплавні диски і ковпаки коліс

Попередження:
Не використовуйте на явно пошкодженому лакофарбовому покритті, - подряпини і відколи краще обробити відповідними препаратами з лінійки Turtle Wax, в іншому випадку вони будуть ще більше виділятися, ніж до обробки.

Не слід наносити поліроль відразу на великі ділянки, оскільки він досить швидко сохне, що значно ускладнює його располировки. Більше того, існує досить великий ризик висохлим поліролем подряпати поверхню.

При попаданні поліроля на незабарвлені пластикові та гумові деталі і елементи кузовної обробки, на них з'являється важковидаляємий матовий наліт. Якщо помітили, що забруднили поліролем такі елементи (а це буде обов'язково), протріть ці місця чистою тканиною, змоченою в нерозведеному автошампуні Turtle Wax.

Применение
кузов, диски
Тип
Полироль
Консистенция
крем
Цветовой эффект
для металлика, для светлых
Особенности
неабразивный
Страна производитель
Великобритания
Объем
300
Упаковка
бутылка
Бренд
TURTLE WAX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «TURTLE WAX» в категории «Полироль»
Показать все модели