Заканчивается
380 грн.
Наличные:
380 грн
Безнал:
456 грн
382 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL HT-5043 - Ящик инструментальный

Металлический ящик INTERTOOL HT-5043 предназначен для упорядоченного хранения и транспортировки разных типов инструментов. Данный ящик будет незаменимым помощником в гараже, в мастерской или на СТО, где необходимо систематизировано хранить инструменты, так как они в любой момент могут понадобиться.
Ящик состоит из трех отделений, которые расположены на двух уровнях. Конструкция ящика
Читать полностью
INTERTOOL HT-5043 - Інструментальний ящик

Металевий ящик INTERTOOL HT-5043 призначений для впорядкованого зберігання і транспортування різних типів інструментів. Даний ящик буде незамінним помічником в гаражі, в майстерні або на СТО, де необхідно систематизовано зберігати інструменти, так як вони в будь-який момент можуть знадобитися.
Ящик складається з трьох відділень, які розташовані на двох рівнях. Конструкція ящика оснащена шарнірами, за допомогою яких, після відкриття користувач отримує хороший огляд вмісту всіх відділень і вільний доступ до них. Розташування відділень на рызних рывнях допомагає розподілити інструменти за ступенем необхідності, а також за розміром. Нижнє відділення найбільше і дозволяє зберігати в ньому інструменти великого розміру, такі як молотки, ножівки, електроінструмент та інші. Висувні відділення будуть зручні для зберігання інструментів поменше, таких як викрутки, плоскогубці, рулетки, різні змінні насадки і багато іншого.
Корпус ящика виготовлений з міцної сталі, завдяки чому він стійкий до ударів і механічних пошкоджень. Дві великі рукоятки забезпечують зручність при перенесенні ящика. Шарнірні механізми працюють м'яко і плавно, завдяки чому складати / розкладати ящик не складає труднощів. Щоб убезпечити вміст ящика від крадіжки є можливість закривати ящик за допомогою навісного замка (в комплект не входить).Длина
450
Материал
металл
Тип
Ящик
Бренд
INTERTOOL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Ящик»
Показать все модели