Механическая лебедка MIOL 80-460


Нет в наличии
1012 грн.
Наличные:
1012 грн
Безнал:
1265 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MIOL 80-460 - Лебедка механическая(металлический трос)

Ручная канатная лебедка MIOL 80-460 является грузоподъемный механизмом, для спуска, поднятия и перемещения грузов как в вертикальном так и горизонтальном положении, буксировки и волочения. Лебедка имеет грузоподъемностью до 900кг, которой хватит для подъема стройматериалов или проведения ремонта автомобиля в гаражных условиях. Конструкция состоит из стального барабана с тросовым
Читать полностью
Технічні параметри:

MIOL 80-460 - Лебедка механічна(металевий трос)

Ручна канатна лебідка MIOL 80-460 є вантажопідйомний механізмом, для спуску, підіймання і переміщення вантажів як у вертикальному так і горизонтальному положенні, буксирування і волочіння. Лебідка має вантажопідйомністю до 900кг, якої вистачить для підйому будматеріалів або проведення ремонту автомобіля в гаражних умовах. Конструкція складається з сталевого барабана з тросовим приводом і храповим механізмом, який виключає випадковий зрив вантажу, тим самим надає високий ступінь надійності механізму. За рахунок барабанів механізму вам не доведеться надавати багато зусиль. Довжина сталевого троса становить 9,5м, а діаметр троса дорівнює 5мм, регулювання висоти відбувається за рахунок довжини троса. Надійний зацепа забезпечить металевий гак, разом з приводом лебідки, що приводиться в дію обертає ручкою. Ручка виготовлений з міцної сталі і має прогумовану поверхню для зручності і безпечної експлуатації. У підошві лебідки є отвори для кріплення на плоскі поверхні. Конструкція має компактні розмір і не велику вагу, що відмінно підходить для роботи в приміщеннях з обмеженим простором.

Переваги моделі:
• Зручність і простота використання
• Максимальна вантажопідйомність до 900кг
• Сталевий трос, диною 9,5м і діасетром 5мм
• Високий ступінь надійності механізму
• Висока ремонтопридатність
• Встановлюється на будь-які автотранспортні засоби і поверхні
• Немає необхідності в електроенергії
• Тривалий термін експлуатації.

Тип
Механическая лебедка
Тяговое усилие
900 (кг)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    900 кг это не грузоподъемность а суммарная наработка до истирания зубьев. Этой лебедкой я поднял максимум 300 кг не более 5 раз. Все зубья ша шестернях слизало как пластелиновые.

    Демьян, 06.07.2014

Другие модели марки «MIOL» в категории «Лебедка»
Показать все модели