Моторное масло ARAL MegaTronic SAE 10W-60, 1л


Нет в наличии
430 грн.
Наличные:
430 грн
Безнал:
516 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ARAL MegaTronic SAE 10W-60, 1л – Моторное масло

Aral MegaTronic 10W-60 –это продукт, обеспечивающий повышенную защиту от износа и предназначенный для использования в различных двигателях со спортивными характеристиками.

Испытания двигателей гоночных автомобилей подтверждают, что он обеспечивает защиту двигателя при быстрой езде, при высокотемпературном или тяжелом режиме эксплуатации. Может использоваться для перестроенных
Читать полностью
ARAL MegaTronic SAE 10W-60, 1л - Моторне мастило

Aral MegaTronic 10W-60-це продукт, що забезпечує підвищений захист від зносу і призначений для використання в різних двигунах зі спортивними характеристиками.

Випробування двигунів гоночних автомобілів підтверджують, що він забезпечує захист двигуна при швидкій їзді, при високотемпературному або важкому режимі експлуатації. Може використовуватися для перебудованих автомобілів і автомобілів з високими експлуатаційними характеристиками.

Гарантує необхідні для гонок технічні характеристики для сильно перебудованих двигунів, використовуваних для змагань, забезпечуючи запас потужності.

Характеристики:
• Синтетичне моторне мастило для спортивних автомобілів або спортивного стилю управління. Гарантує кращий захист від зносу на гранично високих обертах і термонагрузке.
• Висока в'язкість забезпечує масляну плівку найвищої міцності, що знижує ймовірність задирів на тертьових деталях двигуна в режимі спортивних змаганнях або за аналогічних навантаженнях.
• Синтетична основа класу в'язкості SAE 60 гарантує мінімальну витрату мастила і стійкість до високих температур. У той же час низькотемпературні в'язкі характеристики згідно SAE 10W забезпечать легкий запуск взимку і високу плинність, тобто економію палива на «холоднії» фазі роботи двигуна.
• Пакет присадок відмінно впорається з можливими забрудненнями, які можуть виникати через неякісного палива, і ваш двигун залишиться у блискучій чистоті.
• Мастило витримує екстримально високі температури (до 180 градусів в піддоні) без наслідків для двигуна.
• ARAL MegaTronic SAE 10W-60 застосовується в бензинових і дизельних двигунах забезпечуючи гарне змащення і зменшуючи знос двигуна.

Тип
Синтетическое
Двигатель
бензиновый, дизельный
Дополнительно
нет
Классификация ACEA
A3/B3, A3/B4
Классификация API
SN, CF
Вязкость SAE
10W-60
По типу применения
легковые авто
Производство
Германия
Объем
1
Бренд
ARAL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «ARAL» в категории «Моторное масло»
Показать все модели