Моторное масло ARAL MegaTronic SAE 10W-60, 1л


Есть в наличии (1-2 дня)
362 грн.
Наличные:
362 грн
Безнал:
453 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ARAL MegaTronic SAE 10W-60, 1л – Моторное масло

Класс вязкости зимний: 10W
Класс вязкости летний: 60
Спецификации: ACEA A3/B3, A3/B4; API SN/CF
Объем: 1 л
Тип: синтетическое

Aral MegaTronic 10W-60 –это продукт, обеспечивающий повышенную защиту от износа и предназначенный для использования в различных двигателях со спортивными характеристиками.

Испытания двигателей гоночных автомобилей подтверждают,
Читать полностью
ARAL MegaTronic SAE 10W-60, 1л - Моторне мастило

Клас в'язкості зимовий: 10W
Клас в'язкості літній: 60
Технічні вимоги: ACEA A3/B3, A3/B4; API SN / CF
Об'єм: 1 л
Тип: синтетичне

Aral MegaTronic 10W-60-це продукт, що забезпечує підвищений захист від зносу і призначений для використання в різних двигунах зі спортивними характеристиками.

Випробування двигунів гоночних автомобілів підтверджують, що він забезпечує захист двигуна при швидкій їзді, при високотемпературному або важкому режимі експлуатації. Може використовуватися для перебудованих автомобілів і автомобілів з високими експлуатаційними характеристиками.

Гарантує необхідні для гонок технічні характеристики для сильно перебудованих двигунів, використовуваних для змагань, забезпечуючи запас потужності.

Характеристики:
• Синтетичне моторне мастило для спортивних автомобілів або спортивного стилю управління. Гарантує кращий захист від зносу на гранично високих обертах і термонагрузке.
• Висока в'язкість забезпечує масляну плівку найвищої міцності, що знижує ймовірність задирів на тертьових деталях двигуна в режимі спортивних змаганнях або за аналогічних навантаженнях.
• Синтетична основа класу в'язкості SAE 60 гарантує мінімальну витрату мастила і стійкість до високих температур. У той же час низькотемпературні в'язкі характеристики згідно SAE 10W забезпечать легкий запуск взимку і високу плинність, тобто економію палива на «холоднії» фазі роботи двигуна.
• Пакет присадок відмінно впорається з можливими забрудненнями, які можуть виникати через неякісного палива, і ваш двигун залишиться у блискучій чистоті.
• Мастило витримує екстримально високі температури (до 180 градусів в піддоні) без наслідків для двигуна.
• ARAL MegaTronic SAE 10W-60 застосовується в бензинових і дизельних двигунах забезпечуючи гарне змащення і зменшуючи знос двигуна.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ARAL» в категории «Моторное масло»
Показать все модели