Адаптер рулевого управления Aftec Мультируль-BMW


Заканчивается
1034 грн.
Наличные:
1034 грн
Безнал:
1241 грн
Приватбанк:
1080 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Мультируль-BMW - Адаптер кнопок руля

Адаптер предназначен для реализации управления магнитолой штатными кнопками руля автомобилей BMW (Е38, Е39, Е46, Е53, Е83), имеющими шину I-Bus.. В зависимости от возможностей магнитолы управление может быть реализовано в проводном варианте, либо по ИК-каналу. Также реализовано управление магнитолами Pioneer и Sony через проводной вход «джойстика», имеющийся даже в бюджетных моделях. Команды
Читать полностью
Мультируль-BMW - Адаптер кнопок керма

Адаптер призначений для реалізації управління магнітолою штатними кнопками керма автомобілів BMW (Е38, Е39, Е46, Е53, Е83), що мають шину I-Bus.. В залежності від можливостей магнітоли управління може бути реалізовано у провідному варіанті, або по ІЧ-каналу. Також реалізовано управління магнітолами Pioneer Sony через дротовий вхід «джойстика», наявний навіть у бюджетних моделях. Команди популярних магнітол занесені в пам'ять ( не потрібно пульт ІК при установці), також є режим навчання будь пультів, в т.ч. китайським «ноунеймам». Реалізовано 6 команд. Призначення кнопок керма: «+» збільшити гучність, «-» зменшити гучність, «<» коротке натискання - пошук вниз, довге - вибір джерела, «>» коротке натискання - пошук вгору, довге - приглушення звуку.


Короткий опис режимів роботи
1. Навчання командам - адаптер «запам'ятовує» команди з ІЧ пульта магнітоли. Використовується, якщо магнітоли немає в списку запрограмованих команд або якщо необхідно призначити інші команди кнопок.
2. Використання готових команд - пам'яті адаптера прописані команди популярних магнітол, що дозволяє обійтися без ІЧ пульта магнітоли при програмуванні. Примітка - при використанні готових команд можливо проводове управління, так і по ІЧ каналу в залежності від магнітоли ( см .список готових команд).


Підключення
Зелений провід - приєднати до шини I-Bus.
Чорний дріт - маса.
Білий - для програмування замкнути на масу, потім подати живлення на адаптер. Після програмування максимально скоротити (залишивши можливість підключення) та ізолювати.
Жовтий провід - вихід ОК з обмежувальним резистором для підключення ІЧ світлодіоди (можна підключити послідовно 2-3 діода). ІНФРАЧЕРВОНИЙ світлодіод підключається «+»(більш довгий висновок червоного проводу АС, а «-« до жовтого дроту. Світлодіод розташовувати в плафоні салонного світла, або направити на водія. Також використовується для проводового управління деякими магнітолами ( дивись «проводове управління»).
Коричневий провід - вихід проводового управління магнітолами Alpine, а також магнітолами Pioneer Sony через дротовий вхід «джойстика». Використовувати джек 3,5мм.
Червоний дріт - живлення адаптера. Підключити до АС або до виходу REMOTE магнітоли через запобіжник 1А.


Навчання командам
Білий провід замкнути на масу і подати живлення на адаптер (зручно вимкнути і включити АСС). Почекати не менше 1 сек для ініціалізації пристрою. Потім натиснути на ІЧ пульті кнопки в наступній послідовності : гучність +, гучність -, пошук вгору, пошук вниз, вибір джерела, приглушення звуку. Кожне натискання на кнопку пульта буде підтверджуватися миготінням світлодіода в адаптері. Не рекомендується при програмуванні направляти пульт «впритул» до адаптера. Після запису останньої посилки почекати кілька секунд, поки світлодіод не почне постійно блимати. Потім прибрати харчування, відключити білий провід і подати харчування - адаптер готовий до роботи.

Використання готових команд
У пам'яті адаптера вже записані команди популярних магнітол, список яких вказано нижче. Букви IR позначають управління по ІЧ каналу. Вибір магнітоли зі списку готових команд:
1 Білий провід замкнути на масу і подати живлення на адаптер. Від'єднати білий провід від маси світлодіод блимає.
2 Вирахувати необхідну кількість спалахів (відповідно номером магнітоли в списку) і замкнути білий провід на масу. Через 3 сек. світлодіод промигає номер обраної магнітоли.
3 Почекати кілька секунд, поки світлодіод не почне постійно блимати. Скинути харчування, відключити білий провід (вкоротити і заізолювати). Адаптер готовий до роботи.
Проводове управління

Для реалізації проводового управління магнітолами JVC використовувати входить в комплект джек 3,5 мм, підключивши до жовтого проводу адаптера висновок № 1. Для управління магнітолами Kenwood жовтий провід адаптера підключити до дроту «REMOTE CONT». Для проводового управління магнітолами Sony, Pioneer, Alpine джек 3,5 мм підключити висновком № 1 до коричневого проводу адаптера, а висновок № 3 до чорного дроту адаптера (максимально близько до корпусу(!) ). Примітка: не всі магнітоли мають вхід проводового управління.

1 Резерв
2 Kenwood IR
3 Kenwood
4 Pioneer
5 Pioneer IR
6 Sony 1 IR
7 Sony 2 IR
8 Sony
9 JVC 1
10 JVC 2
11 JVC 1 IR
12 JVC 2 IR
13 Clarion
14 Clarion IR
15 Alpine
16 Alpine IR

Тип
Адаптер рулевого управления
Бренд
Aftec

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Игорь, 22.12.2016

  К Alpine CDA9847R подходит?

  Эксперт avtozvuk.ua

  не подходит

  Дмитрий, 27.10.2016

  Здравствуйте! Подойдет к Alpine CDA-9812RR&

  Эксперт avtozvuk.ua

  подойдет

  Олег, 12.10.2015

  К Alpine CDE-111RM подойдет?

  Эксперт avtozvuk.ua

  подойдет

  Привет, 28.05.2014

  Адаптер в наличии?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Сейчас не доступен

  Александр, 06.11.2013

  Здраствуйте,этот адаптер подойдет к Alpine Cde-175r

  Эксперт avtozvuk.ua

  подойдет

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Aftec» в категории «Адаптер»
Показать все модели