Нет в наличии
1180 грн.
Наличные:
1180 грн
Безнал:
1416 грн
Приватбанк:
1764 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Gopro SP POV POLE 19" (small) - Монопод для камеры GoPro

Длинна ручки до 48 см
Поворот головки на 180 °
Супер удобная ручка
Легкого-карманного размера
Регулируемый браслет, и карабин

Монопод - это прекрасная альтернатива обычному штативу для съемки спортивных соревнований, дикой природы, уличной фотографии и многого другого. Из этой статьи вы узнаете, как добиться максимальной стабилизации монопода.
Читать полностью
Gopro SP POV POLE 19" (small) - Монопод для камери GoPro

Довжина ручки до 48 см
Поворот голівки на 180 °
Супер зручна ручка
Легені-кишенькового розміру
Регульований браслет, і карабін

Монопод - це прекрасна альтернатива звичайному штатива для зйомки спортивних змагань, дикої природи, вуличної фотографії і багато іншого. З цієї статті ви дізнаєтеся, як домогтися максимальної стабілізації монопода.

Стабілізація камери вкрай важлива у фотографії. Вона необхідна для того, щоб запобігти розмиття знімків, особливо при зйомці в умовах низької освітленості. Традиційно фотографи використовують штативи (тут і далі мається на увазі штатив тринога) як міцної, стабільної опори для камер.

Прикріплення камери

Існує два способи установки камери на монопод. Перший - безпосереднє приєднання до камери моноподу. Цей варіант підходить при використанні досить легких маленьких об'єктивів.

Якщо під час зйомки ви використовуєте важкі довгі телеоб'єктиви, варто надягати штативне кільце. За рахунок нього монопод прикріплюється безпосередньо до об'єктиву, а не до корпусу фотоапарата, що дозволяє добитися кращої балансування і запобігає небажані повороти штатива у ваших руках під час зйомки.

Існує безліч різних видів головок монопода, з яких кульова головка дає найбільшу гнучкість управління. Така головка дозволяє знімати як в горизонтальній, так і вертикальної орієнтації, а також змінювати кут нахилу камери, щоб підлаштуватися під будь-який нахил монопода.

Тип аксессуара
Монопод
Бренд
GoPro

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «GoPro» в категории «Аксессуар раздела видеорегистраторы»
Показать все модели