Набор техпомощи Poputchik АвтоЛеди


Доставим под заказ
613 грн.
Наличные:
613 грн
Безнал:
766 грн
Кредит ПУМБ:
682 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Нашли дешевле
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

АвтоЛеди - Набор техпомощи

Жилет безопасности в Подарок

Набор «АвтоЛеди» незаменимая вещь для автомобиля современной и стильной женщины. Имеет компактный, привлекательный дизайн и удобный в использовании. В данном наборе есть все необходимое согласно Правилам Дорожного Движения за 2013 год.

Трос буксировочный (3 тонны)
Предназначен для погашения пожара классов А.В.С
Сертификат № UА
Читать полностью
АвтоЛеді - Набір техдопомоги

Жилет безпеки в Подарунок

Набір « АвтоЛеді » незамінна річ для автомобіля сучасної і стильної жінки . Має компактний , привабливий дизайн і зручний у використанні. У даному наборі є все необхідне згідно з Правилами Дорожнього Руху за 2013 рік.

Трос буксирувальний ( 3 тонни)
Призначений для погашення пожежі класів А.В.С
Сертифікат № UА 1.016.0113105-12 . Використовувати при 1 від -20С до +50 С. Термін придатності: 12 місяців. Повна маса : 2 кг . Зроблено в Україні .

Вогнегасник порошковий ВП- 1 (3)
Укомплектований згідно ТУ У24.4 - 19246991 -011 -2001. Свідоцтво про державну реєстрацію № 4599/2005 від 24.12.2010 . гарантійний термін Зберігання встановлюють відповідно терміну придатності лікарського засобу . Умови зберігання : при -5С +40 С. Зроблено в Україні .

Аптечка автомобільна AMA -1
Не підлягає сертифікації . Термін придатності не обмежений. Умови зберігання: відносна вологість повітря 50-70 %. Зроблено в Україні .

Рукавички трикотажний для будь-яких робот
Зроблено з матеріалу нейлон 420 DIN . З лицьового боку нашита світловідбиваюча стрічка , з протилежного боку нашита ручка і текстильна липучка для кріплення в багажнику автомобіля. Не підлягає сертифікації . Термін придатності не обмежений. Умови зберігання: відносна вологість повітря 50-70 %. Зроблено в Україні .

Сумка- знак аварійної зупинки
Матеріал: штучна замша . Термін придатності: необмежений . Умови зберігання: при I от- ЗОР до +50 С , оберігати від прямих сонячних променів.

Ганчірка для догляду за автомобілем
Дата виготовлення : на упаковці. Зроблено в К.Н.Р. Зручні у використанні , не містять спирту.

серветки вологий
Умови зберігання : при t від 0 С до +25 С , оберігати від прямих сонячних променів.Термін придатності : 2 роки. Дата виготовлення : на упаковці. Зроблено в Україні .
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Poputchik» в категории «Набор техпомощи»
Показать все модели