Есть в наличии
280 грн.
Наличные:
280 грн
Безнал:
336 грн
308 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Elegant EL 101 520 - Замок багажника

Замок багажника (соленоид) EL 101 520 от Elegant. Потребляемый ток изделия – 12 Ампер. Ход штока – 15 мм. Напряжение – 12 Вольт. Усилие – от 5 до 5,5 кг. Упаковка - коробка.
Большое количество владельцев автомобилей уже сумело оценить систему центральных замков для авто. Устройство используется для осуществления открытия или закрытия одной, или более дверей, в зависимости от комплектации набора.
Читать полностью
Elegant EL 101 520 - Замок багажника

Замок багажника (соленоїд) EL 101 520 від Elegant. Струм вироби - 12 Ампер. Хід штока - 15 мм. Напруга - 12 Вольт. Зусилля - від 5 до 5,5 кг. Упаковка - коробка.
Велика кількість власників автомобілів вже зуміло оцінити систему центральних замків для авто. Пристрій використовується для здійснення відкриття або закриття однієї, або більш дверей, в залежності від комплектації набору. Незважаючи на те що центральний замок вважається допоміжною системою, він користується все більшою популярністю в якості аксесуару першої необхідності. З його допомогою можна не тільки закривати двері зсередини автомобіля, але і дистанційно, що значно збільшує захисні властивості.
Крім закриття дверних замків, такі системи також здатні виробляти і інші дії, які також значно збільшують зручність. Однією з таких функцій є відкриття багажника, для якої і необхідний соленоїд. Цей пристрій являє собою спеціальний привід, який на відміну від дверних влаштований таким чином, щоб виробляти виключно тягловий рух. Після установки, водій може виробляти відкриття багажника не тільки зсередини автомобіля, але і зовні, якщо система замків забезпечена спеціальним брелоком. Це не тільки дозволяє з більшим комфортом користуватися самим багажником, а й покращує безпеку. З встановленим соленоидом власник авто може відкривати багажник перебуваючи безпосередньо біля нього, що знижує шанс пропажі вмісту.

Развиваемое усилие до,кг
5.5
Тип
Соленоид багажника

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Серега, 09.11.2017

  Подойдет ли на ВАЗ 2105 (стоит сигнилизация RS CA 168)

  Эксперт avtozvuk.ua

  Да

  Rysik, 29.01.2017

  Заказывал здесь! Уже как год в эксплуатации, Работает без проблем удобная штука открываю багажник с пульта сигналки, а также и с кнопки с салона!

  Денис, 17.01.2016

  А с кнопкой он или нет? Если нет то что можете посоветовать с кнопкой?

  Эксперт avtozvuk.ua

  да, кнопка в комплекте


Другие модели марки «Elegant» в категории «Центральный замок»
Показать все модели