Есть в наличии
209 грн.
Наличные:
209 грн
Безнал:
251 грн
230 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Elegant EL 101 517 - Центральный замок

Центральный замок EL 101 517 от Elegant. Комплектация: основной модуль управления; привод 5-ти проводной «Master Plus»; привод 2-х проводной «Slave Plus» (3 шт.); монтажные аксессуары. Тип применения – универсальный (для всех авто). Совместимость с сигнализацией – универсальная. Материал – термостойкий пластик. Особенности: тихие и мощные двигателя; поворотная головка на 360°.
Центральный замок –
Читать полностью

Elegant EL 101 517 - Центральний замок

Центральний замок EL 101 517 від Elegant. Комплектація: основний модуль управління; привід 5-ти провідний «Master Plus»; привід 2-х провідної «Slave Plus» (3 шт.); монтажні аксесуари. Тип застосування - універсальний (для всіх авто). Сумісність з сигналізацією - універсальна. Матеріал - термостійкий пластик. Особливості: тихі і потужні двигуна; поворотна головка на 360 °.
Центральний замок - це спеціальна система блокування замків автомобіля, або простіше кажучи, пристрій здатний закривати одну або кілька дверей автомобіля. Центральний замок не є системою першої необхідності, і відноситься до допоміжних систем, або як їх ще називають, систем комфорту. Незважаючи на це, безпеку як самого автомобіля, так і його вмісту є першорядним пріоритетом для будь-якого автомобіліста, і на сьогоднішній день практично кожне авто забезпечена системою центральних замків.
Двері можуть закриватися як віддалено по впливу самого оператора, так і автоматично після закінчення певної кількості часу, що дозволяє уникнути форс-мажорів у випадках якщо водій забув закрити авто. Дана процедура проводиться як при включеному, так і при вимкненому запаленні.
Коли замикання проводиться посередництвом ключа, мікроперемикач встановлений всередині замку спрацьовує, після чого сигнал доходить до центрального блоку управління, і він посилає відповідний сигнал про блокування на всі блоки управління, після чого проводиться замикання. У випадку з дистанційним управлінням відбувається все те ж саме, за винятком того, що сигнал подається на антену центрального замка безпосередньо.
Установку і проведення інших типів робіт з даними аксесуаром краще довірити співробітникам станцій технічного обслуговування.

Развиваемое усилие до,кг
4.5
Тип
Комплект на 4 двери

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Серый, 05.03.2014

    В чём разница между этим и Elegant EL 101 518 ?

    Эксперт avtozvuk.ua

    Elegant EL 101 520 - Замок багажника


Другие модели марки «Elegant» в категории «Центральный замок»
Показать все модели