Есть в наличии
124 грн.
Наличные:
124 грн
Безнал:
149 грн
131 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Elegant EL 101 515 - Центральный замок

Комплект центрального замка EL 101 515 от Elegant. Комплектация: усиленный 2-х проводной привод (2 шт.). Напряжение - 12 Вольт. Максимальный ход штока - 22 мм. Усилие - от 5 до 5,5 кг. Количество жизненных циклов - более чем 10 тысяч. Рабочий диапазон температур - от -30°C до +80°. Частота - 300-350 мГц.
Центральный замок – это специальная система блокировки замков автомобиля, или проще говоря,
Читать полностью

Elegant EL 101 515 - Центральний замок

Комплект центрального замка EL 101 515 від Elegant. Комплектація: посилений 2-х провідний привід (2 шт.). Напруга - 12 Вольт. Максимальний хід штока - 22 мм. Зусилля - від 4,5 до 6 кг. Кількість життєвих циклів - більш ніж 10 тисяч. Робочий диапазон температур - від -30° C до + 80°. Частота - 300-350 мГц.
Центральний замок - це спеціальна система блокування замків автомобіля, або простіше кажучи, пристрій здатний закривати одну або кілька дверей автомобіля. Центральний замок не є системою першої необхідності, і відноситься до допоміжних систем, або як їх ще називають, систем комфорту. Незважаючи на це, безпеку як самого автомобіля, так і його вмісту є першорядним пріоритетом для будь-якого автомобіліста, і на сьогоднішній день практично кожне авто забезпечена системою центральних замків.
Двері можуть закриватися як віддалено по впливу самого оператора, так і автоматично після закінчення певної кількості часу, що дозволяє уникнути форс-мажорів у випадках якщо водій забув закрити авто. Дана процедура проводиться як при включеному, так і при вимкненому запаленні.
Коли замикання проводиться посередництвом ключа, мікроперемикач встановлений всередині замку спрацьовує, після чого сигнал доходить до центрального блоку управління, і він посилає відповідний сигнал про блокування на всі блоки управління, після чого проводиться замикання. У випадку з дистанційним управлінням відбувається все те ж саме, за винятком того, що сигнал подається на антену центрального замка безпосередньо.
Установку і проведення інших типів робіт з даними аксесуаром краще довірити співробітникам станцій технічного обслуговування.

Развиваемое усилие до,кг
5.5
Тип
Комплект на 2 двери

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Elegant» в категории «Центральный замок»
Показать все модели