Автомобильный аккумулятор Medalist 6CT-64 АзЕ (56420)


Нет в наличии
2289 грн.
Наличные:
2289 грн
Безнал:
2747 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Внимание! Самая выгодная акция только в сети «База Автозвука» - деньги или скидка за БУ аккумулятор - 1ач=4грн.
 
Выгоды для покупателя.
Сдайте Б/у аккумулятор и получите деньги или скидку на новый аккумулятор.
 
Условия.
Если Вы хотите получить деньги за нерабочий АКБ, необходимо привезти отработанный АКБ в любой из наших магазинов .
 
Получить скидку на новый АКБ  можно при оформлении заказа в Интернет-магазине (только г.Киев), или в любом розничном магазине «База Автозвука»  .
 
Обратите внимание.
Количество аккумуляторов не ограничено!
 
Расчет скидки.
1 амперчас равен 4 грн, т.е. , если Ваш аккумулятор имеет емкость 60Ач, то Вы получаете скидку 240грн !!
 
На нашем сайте Вы можете ознакомиться со всем ассортиментом аккумуляторов по ссылке .
 
*Акция проходит на постоянной основе.
 
відобразити українською
MEDALIST 6CT-64 АзЕ (56420) - Автомобильный аккумулятор

ПРЕИМУЩЕСТВА АККУМУЛЯТОРОВ MEDALIST

1. ПРЕИМУЩЕСТВА РЕШЕТОК MEDALIST

Технология изготовления решеток

Решетки пластин АКБ MEDALIST изготавливают методом холодной ковки с последующей растяжкой. Металл подвергается 50-кратному сжатию, в результате чего кристаллическая структура линейно упорядочивается, увеличивая физическую прочность, размер зерен (основной очаг коррозии) уменьшается
Читать полностью
MEDALIST 6CT-64 АзЕ (56420) - Автомобільний акумулятор

ПЕРЕВАГИ АКУМУЛЯТОРІВ MEDALIST

1. ПЕРЕВАГИ РЕШІТОК MEDALIST

Технологія виготовлення решіток

Решітки пластин АКБ MEDALIST виготовляють методом холодного кування з подальшою розтяжкою. Метал піддається 50-кратного стиску, в результаті чого кристалічна структура лінійно впорядковується, збільшуючи фізичну міцність, розмір зерен (основне вогнище корозії) зменшується у сотні разів порівняно з гратами, виготовленими звичайним литтям. 50-кратне стиснення в даний час використовується тільки на заводах DELKOR Corporation.

Матеріал виготовлення решіток

Обидві решітки (позитивна і негативна) виготовляються з свинцево-кальцієвого сплаву з підвищеним вмістом олова і легуючої добавкою срібла (сплав Ag 9). Це дозволяє значно знизити витрату води і тим самим виключити необхідність її доливати в перебігу всього терміну експлуатації, зменшити час саморозряду при невикористанні батареї в кілька разів, позбавити батареї від перезаряду і розряду при використанні в несприятливих кліматичних умовах.
Активна маса пластин виготовлена з використанням патентованих технологій DELKOR Corporation (розмір частинок оксиду свинцю в десятки разів менше існуючих аналогів), завдяки чому збільшена пористість пластин, від якої залежить пусковий струм батареї.
За рахунок використання сепаратора низького опору типу «конверт» стало можливим помістити в осередку батареї більша (порівняно з батареями, що використовують звичайний сепаратор) кількості пластин, що безпосередньо збільшило потужність акумуляторної батареї і запобігає ріст дендритів, що виключає можливість короткого замикання між пластинами анода і катода.
Решітка MEDALIST оброблена армуючої пластиковою стрічкою, що виключає розрив нижнього краю конверта і осипання пластин на протязі всього терміну експлуатації АКБ.

2. ПЕРЕВАГИ КОРПУСУ MEDALIST

Наявність амортизуючих ребер жорсткості

В процесі заряду-розряду пластин АКБ періодично змінюють свою товщину. З часом це призводить до деформації і руйнування пластин ребрами жорсткості корпусу. В батареях MEDALIST ребра жорсткості виконані у вигляді амортизуючих пластин, які дозволяють уникнути руйнування і продовжити термін експлуатації батареї.

Плоске дно

Відсутність упорів на дні корпусу дозволяє уникнути руйнування нижнього краю пластин від дорожньої вібрації.

Кришка батареї

На відміну від вентиляційних отворів закручивающегося типу кришка батареї MEDALIST є складним технічним пристроєм, запатентованим виробником. Вентиляційні отвори закриті пламегасящими фільтрами дозволяють батареї «дихати» при зміні температури і при заряді.
Наявність лабіринтової системи уловлювання парів електроліту дозволяє повністю повертати випаровується електроліт назад в батарею, що обумовлює повну необслуживаемость батареї MEDALIST.
Спеціально розроблений іскрогасник запобігає потраплянню відкритого вогню всередину батареї і виключає можливість її вибуху.
Кришка батареї кріпиться до корпусу методом термозварювання, що, на відміну від загальноприйнятого методу склеювання, забезпечує абсолютну герметичність шва батареї.
Лита перемичка знаходиться в центрі батареї більш міцна, ніж тонка класична перемичка послаблює рівень впливу на пластину під час трясіння при русі автомобіля.

3. ПЕРЕВАГИ ТЕРМІНАЛІВ MEDALIST

Технологія виробництва терміналів (клем)

Компанія DELKOR Corporation має власну запатентовану технологію кріплення терміналів. Принциповими відмінностями технології є вкручування і обтиск. У звичайних акумуляторів термінали просто вставляються в отвори і припаюються. Завдяки вкручиванию і обжиму виключається розхитування терміналів, що веде до розгерметизації корпусу і витікання електроліту.

Плюсовая клемма
+ справа
Исполнение корпуса
европеец
Емкость
64 (Ач)
Пусковой ток
675 (А)
Тип электролита
кислотный
Клеммы
тонкие
Степень обслуживаемости
необслуживаемые
Тип крепления
нижнее
Длина
278 (мм)
Ширина
175 (мм)
Высота
175 (мм)
Страна производитель
Корея

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Юрий, 04.09.2014

    Хотелось бы узнать дату производства аккумулятора... Спасибо

    Эксперт avtozvuk.ua

    8-й месяц 13 года


Другие модели марки «Medalist» в категории «Автомобильный аккумулятор»
Показать все модели