Нет в наличии
196 грн.
Наличные:
196 грн
Безнал:
235 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
DoctorWax Полироль-реставратор CF8348 500мл - Полироли

Разработана для удаления мелких царапин и рисок, распространяющихся на глубину верхнего слоя лакокрасочного покрытия (царапины чувствуются ногтем, но их глубина не до грунта).

Объем - 500 мл.

Содержит тонкодисперсный, безопасный для краски чистящий абразив. Позволяет восстановить прозрачность лакового слоя, вернуть ему первоначальную яркость и блеск.

DoctorWax - это линия
Читать полностью

DoctorWax Поліроль-реставратор CF8348 500мл - Поліролі

Розроблена для видалення дрібних подряпин і рисок, що поширюються на глибину верхнього шару лакофарбового покриття (подряпини відчуваються нігтем, але їх глибина не до грунту).

Об'єм - 500 мл

Містить тонкодисперсний, безпечний для фарби чистячий абразив. Дозволяє відновити прозорість лакового шару, повернути йому первісну яскравість і блиск.

DoctorWax - це лінія професійних поліролей, шампунів, миючих засобів і приладдя, протектори для пластику, хрому, гуми і оббивних матеріалів. З більш ніж 80 найменувань автокосметики Доктор Вакс Ви зможете вибрати саме те, що Вам потрібно, оскільки багато з них стали бестселерами в Україні, та завоювали серця українського покупця.

Поліролі Doctor Wax відмінно відмивають кузов і оберігають покриття полімерно-воскової плівкою до наступної мийки, захищають фарбу від впливу ультрафіолету, піску, солі. Доктор Вакс поліроль, який створюється при використанні технології «CrossFoam», яка в поєднанні з сучасними полімерами дозволяє отримати чудовий результат - ідеальний блиск з унікальним ефектом «мокрого покриття», що в свою чергу найкращим чином освіжає колір фарби і забезпечує кращу стійкість покриття.

Применение
кузов
Тип
Полироль
Консистенция
крем
Абразивность
абразивный
Цветовой эффект
прозрачный
Страна производитель
США
Объем
500
Упаковка
бутылка
Бренд
DoctorWax

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DoctorWax» в категории «Полироль»
Показать все модели