Полироль DoctorWax DW8301 300мл


Заканчивается
202 грн.
Наличные:
202 грн
Безнал:
253 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
DoctorWax Очищающая полироль "Антириск" DW8301 300мл - Полироли

Очищающая полироль "Антириск" DOCTOR WAX. Эффективное средство, позволяющее устранить мелкие царапины (риски) на окрашенных поверхностях кузова, ликвидировать следы негативного воздействия на лакокрасочное покрытие кислотных дождей, противогололедных солевых и щелочных растворов, ультрафиолетового излучения, пыли и абразивных частиц.
Объем - 300 мл.

Позволяет провести тщательную глубокую
Читать полностью
DoctorWax Очищаюча поліроль "Антириски" DW8301 300мл - Поліролі

Очищаюча поліроль "Антириски" DOCTOR WAX. Ефективний засіб, що дозволяє усунути дрібні подряпини (риски) на забарвлених поверхнях кузова, ліквідувати сліди негативного впливу на лакофарбове покриття кислотних дощів, протиожеледних сольових і лужних розчинів, ультрафіолетового випромінювання, пилу і абразивних частинок.
Об"єм - 300 мл

Дозволяє провести ретельне глибоке очищення поверхні від всіляких забруднень, повністю підготувавши її до нанесення поліруючих складів.
Видаляє агресивні речовини, іржу і оксиди з мікротріщин.
Прибирає неглибокі подряпини, розлучення («голограми»), що утворилися після підфарбовування кузова «опылы» та інші дефекти лакофарбового покриття.
Освіжає і відновлює колір покриття, надає поверхні блиск.
Максимальний результат досягається при подальшій обробці одним з поліруючих складів DW8217, DW8227, DW8239, що дозволяють створити надійний захисний шар на основі воску і полімерів, а також надати покриттю глибокий блиск і довговічність.
Очищаюча поліроль рекомендована для всіх типів лакофарбових покриттів, включаючи металізовані емалі з лаковим шаром. Ідеально очищує від іржі, окислення і забруднень будь-хромовані, алюмінієві, лаковані деталі.
Препарати даного класу широко застосовуються в професійних детейл-майстерень для підготовки поверхні під полірування.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DoctorWax» в категории «Полироль»
Показать все модели