Грузовой бокс Terra Drive 480 л, двусторонний (серый)


Есть в наличии
3840 грн.
Наличные:
3840 грн
Безнал:
4608 грн
Кредит ПУМБ:
Купить
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Terra Drive 480 л, двустороннее (серый) - Бокс

Грузоподъемность, кг: 70
Объем, л: 480
Цвет: серый металлик
Открытие: правостороннее
Размеры внешние, см: 196x78x43
Размеры внутренние, см: 190x76x42

Аэробокс Терра Драйв 320 литров имеет дно, усиленное тремя стальными трубами по всей длине. Трубы обработаны антикоррозийным покрытием и окрашены.
Открытие двух типов: заднее или правостороннее
Все аэробоксы комплектуются внутренними
Читать полностью
Terra Drive 480 л, двостороннє (сірий) - Бокс

Вантажопідйомність, кг: 70
Об'єм, л: 480
Колір: сірий металік
Відкриття: правосторонній
Зовнішні розміри, см: 196x78x43
Розміри внутрішні, см: 190x76x42

Аеробокс Терра Драйв 320 літрів має дно, посилена трьома сталевими трубами по всій довжині. Труби оброблені антикорозійним покриттям, та пофарбовані.
Відкриття двох типів: заднє або правосторонній
Всі аеробокси комплектуються внутрішніми ременями для фіксації вантажів.

Завдяки відносно невеликим габаритам підійде для установки на будь-який автомобіль.
Маючи розміри середнього обіднього столу, він місткий: всередині боксу легко поміщається повнорозмірне запасне колесо.
Якщо є необхідність перевезення таких вантажів, як речі у великій кількості і обсязі, намети, спальники, упаковки з їжею, водою, інструментами та іншим необхідним для вас у подорожі, на дачі, або роботі, ви відчуєте справжнє задоволення, звільнивши місце в багажнику вашого автомобіля, розчистивши від різних предметів задні сидіння і упакувавши все автобагажник.
В результаті багаж акуратно складний і надійно закритий.

Для кріплення боксу на дах автомобіля необхідні поперечки.
Розмір і конфігурація поперечок значення не мають. Наші бокси ставляться на універсальній скобі, підходить під всі види поперечок.
Скоба охоплює поперечку знизу і заходить в бокс, де кріпиться смушковими гайками. Монтується і знімається бокс протягом 5-7 хвилин.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Купил данный бокс для освобождения места в салоне автомобиля, так как при долгих поездках дети не против подремать. А дремать лучше лёжа(сложив задний ряд сидений). Покупкой доволен. Качество не хуже чем у импортного производителя (прошлую поездку брали бокс напрокат). С отправкой и доставкой также проблем не возникло(хорошо упакован, никаких повреждений ни пластика, ни ЛКП нет. Всё было проделано оперативно. Неприятный осадок оставило, то что заявка была сделана в воскресенье, примерно в 20:40, что подразумевало предоставление воскресной скидки в размере 3% согласно действующей на данный момент акции. Однако менеджер, связавшись в понедельник, сказал что заказ оформляется понедельником и скидка не предоставляется. Что для предоставления скидки нужно было делать заказ в воскресенье с 8.00 до 20:00.(хотя это нигде в описании акции не указано). Просьба более подробно описывать время действия акции, так как в моём понимании воскресный день начинается в 00.00 с субботы на воскресенье и заканчивается в 23.59 воскресенья.

    Алексей, 28.05.2015

    Велика подяка за добру роботу! Без жодних "заморочок" був прийнятий заказ,узгоджена ціна.Проплатив ч/з Приват певну суму,так як по домовленості було узгоджено,що при виході на суму вище 3000гр. доставка буде за рахунок відправника,так воно й вийшло,а багаж був чималенький- авто бокс довжиною 190см.! За моторне масло навідь повинен бути подвійний презент - якась торбинка та пахнючка.Торбинку знайшов,а пахнючка мабудь вивітрилась поки доїхала.Ну і про головне - бокс супер,вже один з почестями "поховали"...служив вірою і правдою,не один раз бував в АТО.Зараз поставили новенький,будемо надіятись що послужить довше.Вже запакований "під завязку".Ніде не свистить,не гуде,терпе наругу над собою мовчки.Дякую Автозвук за гарний товар та добре виконану роботу.

    Валерий, 22.01.2015

Другие модели марки «Terra Drive» в категории «Грузовой бокс»
Показать все модели