Навигатор Garmin Nuvi 2597LMT Аэроскан


Нет в наличии
6786 грн.
Наличные:
6786 грн
Безнал:
8144 грн
Приватбанк:
10065 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Garmin Nuvi 2597LMT Аэроскан - GPS-навигатор


Размер экрана: 5 дюймов
Разрешение дисплея: 480 x 272 пикселей
Тип дисплея: двойная ориентация (горизонталь / вертикаль), WQVGA цветной TFT с белой подсветкой
Батарея: заряжаемая литий-ионная
Время работы без подзарядки: до 2,5 часов
Высокочувствительный приемник: да
Влагозащищенность: нет
Предустановленные карты: да (Украина, Европа)Аэроскан
Функция
Читать полностью

Garmin Nuvi 2597LMT Аероскан - GPS-навігатор


Розмір екрану: 5 дюймів
Дозвіл дисплея: 480 x 272 пікселів
Тип дисплея: подвійна орієнтація (горизонталь / вертикаль), WQVGA, кольоровий TFT з білою підсвіткою
Батарея: заряджається літій-іонна
Час роботи без підзарядки: до 2,5 годин
Високочутливий приймач: так
Вологозахист: немає
Встановлені карти: так (Україна, Європа)Аероскан
Функція Bluetooth
3-D зображення рельєфу: немає
3-D зображення будівель: немає
Вбудована пам'ять 8 Gb
Підтримувані носії інформації: microSDTM карта (в комплект не входить)
Голосові підказки: так
Обговорювання назв вулиць: так (не на всіх мовах)
Голосове управління навігатором: немає
Підтримка зведень про пробки: так
Lane assist (рух по смугах): так
Lifetime Map and Traffic update - довічне безкоштовне оновлення інформації про трафік і карти Європи
Junction view (зображення реалістичного фото розв'язки): так
Виключення з марштура (виняток переправ, поатных доріг тощо): так
Обмеження швидкості : так (залежить від карт)
Функція "де я?" (показує найближчі лікарні, заправні станції, перехрестя): так
Користувальницькі POI (Можливість додавати свої точки інтересу): так
Garmin GarageTM (завантаження іконок автомобіля): так
Garmin GarageTM голосу (завантаження голосів): так
Розміри 13.7 x 8.3 x 1.9 см
Розміри дисплея 11.1 x 6.3 см
Вага: 155 г

Garmin Nuvi 2597LMT - сама старша модель в лінійці Garmin Advanced 2013 року. Це GPS-навігатор з екраном 5 дюймів, Bluetooth, ліцензійними мапами України (Аероскан) і Європи, можливістю безкоштовного оновлення карт Європи та інформації трафіку (LMT)

Яскравий дисплей
Навігатор nuvi 2597LMT оснащений яскравим дисплеєм з діагоналлю 5.0" і функцією вибору орієнтації екрану (горизонтальна чи вертикальна).
Докладні карти з безкоштовним оновленням

Модель nuvi 2597LMT поставляється з завантаженими докладними картами України, Європи. Завдяки безкоштовним оновленням картографії ваші маршрути будуть відображати самі актуальні картографічні дані, об'єкти і навігаційну інформацію. Протягом терміну служби пристрою ви можете отримувати до 4 безкоштовних оновлень картографії в рік.
Завдяки величезній кількості даних навігатор nüvi 2597LMT забезпечує зручний пошук адрес і мільйонів різних об'єктів - закладів, магазинів, ресторанів та інших. Модель nuvi 2597LMT поставляється з предзагруженнимі об'єктами, і тому вам не доведеться вводити в прилад інформацію про адреси. Просто виберіть потрібний об'єкт і починайте навігацію - швидко і легко. Також ви можете додавати в пристрій nuvi 2597LMT додаткові об'єкти.

«Гармін трафік» - ситуація на дорогах
У приладі nuvi 2597LMT передбачена функція «Гармін трафік», завдяки якій ви зможете уникнути заторів на дорогах. При використанні функції «Гармін трафік» на екрані приладу постійно буде показана карта з вашим маршрутом. Збоку від карти будуть з'являтися попередження про затори; ці повідомлення будуть дублюватися голосом. Функція «Гармін трафік» надає інформацію про поточну ситуацію на дорогах, включаючи кількість хвилин затримки і наявність об'їздів. Крім того, ця функція може визначити, чи є ваш поточний маршрут самим швидким. Функція «Гармін трафік» може управлятися голосовими командами. Послуга Lifetime traffic (необмежений трафік) дозволяє приладу nuvi 2597LMT приймати безкоштовну інформацію про дорожню обстановку протягом всього терміну експлуатації пристрою.

Голосове управління
Модель nuvi 2597LMT включає в себе можливості голосового управління. Промовте команду, і прилад відреагує відповідним чином. При цьому ваші руки залишаються на кермі. Звичайно, для управління приладом ви можете використовувати і сенсорний екран.

Функції Garmin Real Directions™ і Garmin Real Voice™
У приладі nuvi 2597LMT використовуються поліпшені “голосові навігаційні інструкції від повороту до повороту” завдяки функції Garmin Real Directions. Це прості для розуміння інструкції, за допомогою яких пристрій підкаже вам дорогу як друг, використовуючи помітні орієнтири, будівлі та світлофори. Тепер вам не потрібно докладати зусиль і шукати назви вулиць. Функція Garmin Real Voice поліпшила технологію мовлення, і для читання навігаційних інструкцій тепер використовується більш натуральний і дружньо звучний голос. Функції Garmin Real Directions і Garmin Real Voice застосовуються тільки в нашій лінії GPS-навігаторів.

Сумісність з Bluetooth®
Підключіть до навігатора nüvi 2597LMT Bluetooth-сумісного пристрою (наприклад, смартфон) для дзвінків hands-free через вбудований мікрофон і динамік. Ви можете покласти телефон в безпечне місце (відділення для рукавичок, кишеню або сумочку) і дзвонити, не відриваючи руки від керма і очі від дороги.

Сумісність з Smartphone Link
Smartphone Link - це безкоштовне мобільний додаток, призначений для підключення навігатора nüvi 2597LMT до смартфону Android™. При налагодження сполучення прилад nüvi 2597LMT може використовувати існуючий тарифний план вашого телефону для обміну інформацією (наприклад, місце паркування, різні об'єкти і пункт призначення).
Додаток Smartphone Link також забезпечує вам доступ до послуг Garmin Live Services, актуальної корисної інформації, включаючи прогноз погоди дорожню обстановку. Послуги Garmin Live Services надаються безкоштовно і за передплатою.

Голосові і візуальні навігаційні підказки
Функція “Active Lane Guidance” (вибір смуги руху) з голосовими підказками підготує вас до проходження транспортної розв'язки або з'їзду з шосе. При наближенні до об'єкта на екрані з'явиться анімаційна модель з яскравими стрілками, які позначають потрібну смугу руху. В якості додаткової допомоги пристрій видасть голосові підказки. Крім того, на екрані буде показано вигляд транспортної розв'язки зверху, в режимі Bird's Eye. На фотографіях photoReal представлено реалістичне зображення перехресть і розв'язок уздовж вашого маршруту, включаючи навколишню місцевість. Потрібні смуги руху відзначені кольоровими стрілками. На екрані nüvi 2597LMT також показано дорожні знаки вздовж маршруту.

Ще більше інформації
На екрані приладу nuvi 2597LMT постійно показана дорожня карта. Збоку відображається допоміжна інформація. Для отримання додаткових даних подайте голосову команду або торкніться екрана. Під час навігації по маршруту у вікні “Up Ahead” постійно показана інформація про найближчих пунктах обслуговування (ресторанах, заправних станціях і магазинах).
На екрані nuvi 2597LMT відображається обмеження по швидкості, поточна швидкість і точний час прибуття. Подивившись на екран, ви відразу ж прочитаєте назву поточної вулиці. Крім того, прилад nüvi 2597LMT показує попередження про шкільних зонах.

Управління приладом - все в одному місці
Використовуйте Garmin Express для оновлення вашого навігатора nuvi. Garmin Express дозволяє легко оновлювати картографію і програмне забезпечення, передавати об'єкти з «Обраного» у пристрій та з пристрою, а також встановлювати безкоштовні значки у вигляді машинок і завантажувати нові голоси.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Навигатор»
Показать все модели