Нет в наличии
4967 грн.
Наличные:
4967 грн
Безнал:
5961 грн
Кредит ПУМБ:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
PAPAGO GoSafe 300 - Видеорегистратор

Видеорегистратор Papago! GoSafe 300 - это устройств , на который действительно можно положиться. Использование данного видеорегистратора откроет перед вами множество возможностей, которые вы обязательно оцените.
Одно из главных преимуществ - это высокое разрешение записи для такого регистратора, а именно Full HD. Работая в таком разрешении, регистратор может записать видео, в котором будут видны все мельчайшие детали. А это
Читать полностью

PAPAGO GoSafe 300 - Відеореєстратор

Відеореєстратор Papago! GoSafe 300 - це пристрій, на який дійсно можна покластись. Використання даного відеореєстратора відкриє перед вами велику кількість можливостей, які ви обов'язково оціните.
Одна з головних переваг - це висока роздільна здатність запису для такого реєстратора, а саме Full HD. Працюючи в такому дозволі, реєстратор може записати відео, в якому буде видно всі найдрібніші деталі. А це означає, що довести вам щрсь буде значно простіше.

Модель має вбудований екран з діагоналлю 2.4 дюйма. Це дуже зручно, оскільки дає водію можливість переглянути запис практично відразу ж після того, як він був зроблений. При цьому немає потреби підключатись до інших пристроїв, які далеко не завжди можуть бути під рукою. За допомогою такого екрану ви зможете не тільки подивитись все те, що записав для вас реєстратор, а й продемонструвати всі записи інспектору як безсумнівний доказ вашої правоти. Це допоможе вам, у свою чергу, домогтися складання правильного протоколу, в якому ви не будете визнані винними в інциденті. Втім , якщо вам потрібно буде здійснити підключення до комп'ютера або до монітора, то це завжди можна зробити за допомогою роз'єму USB.

У реєстратора є й кілька інших функцій, які роблять його більш вигідним для використання, ніж багато інших моделей. Наприклад, він здатний розпізнавати знаки обмеження швидкості, які зустрічаються на вашому шляху, і повідомляти вам про те, який треба обрати швидкісний режим . Крім того, під час руху в місті або коли ви стоїте у заторі, прилад буде сповіщати вас за допомогою звукового сигналу, що машина, яка знаходиться перед вами, рушила з місця. Це теж дуже важливо, оскільки дозволяє водію постійно не концентрувати свою увагу на транспорті, що йде попереду і дає йому можливість відпочити.

Комплектація пристроїв:

Відеореєстратор
Кронштейн «стікер» (наклейка 2 шт)
Зарядний пристрій
Диск з програмним забезпеченням
Додатковий двосторонній скотч
Інструкція пользоватіля
Гарантійний талон

Разрешение записи
Full HD 1080p-1920x1080
Угол обзора
100
Тип
Универсальный
Корпус
моноблок
Функции
G-сенсор
Тип крепления
поворотное, присоска
Экран
Есть
Аккумулятор
встроенный
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Порты и разъемы
mini USB
Цвет
Белый
Страна производитель
Тайвань
Встроенный GPS
Нет
Количество камер
1

Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «PAPAGO» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели