Есть в наличии
206 грн.
Наличные:
206 грн
Безнал:
247 грн
215 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Центральный замок SM-10 от Sigma. Тип: комплект на 4-ре двери. Комплектация: 5-ти проводной управляющий привод; 2-х проводной управляемый привод (3 шт.); блок управления; комплект креплений и проводов; инструкция; коробка. Максимальная нагрузка - 5 кг. Особенности: ударопрочный и термостойкий корпус; поворотный шток; конструкция проводов для работы при низких температурах.
Центральный замок – это специальная система блокировки замков автомобиля, или проще
Читать полностью
Sigma SM-10 - Центральний замок

Центральний замок SM-10 від Sigma. Тип: комплект на 4-ри двері. Комплектація: 5-ти провідний керуючий привід; 2-х провідний керований привід (3 шт.); блок керування; комплект кріплень і проводів; інструкція; коробка. Максимальне навантаження - 5 кг. Особливості: ударостійкий і термостійкий корпус; поворотний шток; конструкція проводів для роботи при низьких температурах.
Центральний замок - це спеціальна система блокування замків автомобіля, або простіше кажучи, пристрій здатний закривати одну або кілька дверей автомобіля. Центральний замок не є системою першої необхідності, і відноситься до допоміжних систем, або як їх ще називають, систем комфорту. Незважаючи на це, безпеку як самого автомобіля, так і його вмісту є першорядним пріоритетом для будь-якого автомобіліста, і на сьогоднішній день практично кожне авто забезпечена системою центральних замків.
Двері можуть закриватися як віддалено по впливу самого оператора, так і автоматично після закінчення певної кількості часу, що дозволяє уникнути форс-мажорів у випадках якщо водій забув закрити авто. Дана процедура проводиться як при включеному, так і при вимкненому запаленні.
Коли замикання проводиться посередництвом ключа, мікроперемикач встановлений всередині замку спрацьовує, після чого сигнал доходить до центрального блоку управління, і він посилає відповідний сигнал про блокування на всі блоки управління, після чого проводиться замикання. У випадку з дистанційним управлінням відбувається все те ж саме, за винятком того, що сигнал подається на антену центрального замка безпосередньо.
Установку і проведення інших типів робіт з даними аксесуаром краще довірити співробітникам станцій технічного обслуговування.

Развиваемое усилие до,кг
5
Тип
Комплект на 4 двери

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Артём, 27.11.2016

  Уже третий набор покупаю. Последний пришлось пропаивать, перестал работать спустя 4 месяца

  Роман, 22.01.2016

  Нормальные замки, стоят на ваз 21011, не жалуюсь, силы хватает.

  Виталий, 13.12.2015

  а без пульта работать не будет или будет мне на копейку с ключа не закроет

  Эксперт avtozvuk.ua

  ключом закроет

  Юрій, 24.11.2015

  На Сітроен Джампі підійде?

  Эксперт avtozvuk.ua

  подойдет

  Иван, 29.09.2015

  Подскажите до этого стоял Доберман, проводку прийдется менять?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Скорее всего да


Другие модели марки «Sigma» в категории «Центральный замок»
Показать все модели