Нет в наличии
10424 грн.
Наличные:
10424 грн
Безнал:
12510 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Super Cat R-140iR - Радар-детектор

Радио диапазоны:
Диапазон X
Диапазон K
Диапазон Ka
Диапазон Ku
Импульсные сигналы (POP)
Функции/возможности

Функции
GPS-модуль
Фильтр ложных срабатываний
Режим города
Режим SWS
Приемник

Тип приемника: супергетеродин / двойной /
Обработка сигнала: цифровая
Защита от VG-2: +
Цифровой компас: +

Общее
Габариты
Читать полностью


Super Cat R-140iR - Радар-детектор

Радіо діапазони:
Діапазон X
Діапазон K
Діапазон Ka
Діапазон Ku
Імпульсні сигнали (POP)
Функції/можливості

Функції
GPS-модуль
Фільтр помилкових спрацьовувань
Режим міста
Режим SWS
Приймач

Тип приймача: супергетеродин / подвійний /
Обробка сигналу: цифровая
Захист від VG-2: +
Цифровий компас: +

Загальна
Габарити (ГхШхТ): 83х57х14 мм

В Super Cat R120iR немає аналогів на вітчизняному ринку з габаритів, конструкції і функціональних можливостей. Візуально антирадар схожий на маленький навігатор, а не на звичайний антирадар. Він високочутливий, дуже швидко визначає наявність радіохвиль з допомогою подвійного супергетеродина і швидкодіючого процесора. У радар-детектора в наявності GPS-модуль для визначення розташування авто і занесення в пам'ять розташування відеокамер, постів ДАІ та інших об'єктів місцевості. Впровадивши GPS-модуль в антирадар, розробник з допомогою функції штучного інтелекту зміг виключити попереджувальні повідомлення, зроблені за помилку (помилкові спрацьовування). Проїжджаючи повз автоматичних дверей, дорожніх фоторегистраторов, прихованих відеокамер та інших пристроїв, у яких радіохвилі збігаються з частотою шуканого радара, їх GPS-координати (широта і довгота) фіксуються автоматично. Коли ви будете проїжджати через це місце повторно, то попереджувальні повідомлення будуть відключені.
У детектора Super Cat R-120iR є органайзер, до складу якого входять годинник і календар з автоматичною настройкою. У налаштуваннях вказано місце розташування, яке фіксує координати автомашини; № супутника, з яким працює радар; економетрія (вказує швидкість руху, отримуючи інформацію про неї з використанням GPS-сигналів). Інформацію класифікують за чотирма видами: економічною швидкості і прискорення руху, гальмування і холостий роботі двигуна, потім проводиться оцінка руху в комплексі.
У антирадара два режими роботи: ручний і автоматичний (AAC/ASS). В залежності від вимірювання GPS функціонує режим AAC (відсікає зайві сигнали) або режим ASS (вибирає оптимальну чутливість) в автоматичному режимі. В ручному режимі працює перемикання режимів ТРАСА/МІСТО.
Super Cat R-120iR встановлюють на торпедо з використанням спец. платформи з гуми. Платформу закріплюють на кронштейн з кульовим з'єднанням, тому можлива регулювання кута нахилу антирадара. Антирадар встановлюють і без кронштейна з використанням 2-хсторонней липкої стрічки на стелі салону, активуючи заздалегідь функцію «перевернути», щоб зображення на моніторі перевернулося на 180.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Super Cat» в категории «Антирадар»
Показать все модели