Есть в наличии
3970 грн.
Наличные:
3970 грн
Безнал:
4764 грн
Приватбанк:
4220 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

X-Keeper Invis DUOS - это спутниковое Устройство для поиска и возврата автомобиля в случае угона.

Закладка Invis DUOS это миниатюрное устройство, предназначенное для определения точного местоположения автомобиля.

Закладка скрытно размещается в автомобиле, неподключаясь к его проводке.

Вслучае угона, Закладка Invis DUOS дает возможность оперативно определить точное место, где находится автомобиль и вернуть его владельцу.
Читать полностью
X-Keeper Invis DUOS - це супутникове Пристрій для пошуку і повернення автомобіля у випадку викрадення.

Закладка Invis DUOS це мініатюрний пристрій, призначений для точного визначення місця розташування автомобіля.

Закладка потай розміщується в автомобілі, неподключаясь до його проведення.

У випадку викрадення, Закладка Invis DUOS дає можливість оперативно визначити точне місце, де знаходиться автомобіль і повернути його власнику.


Розміри пристрою: 70х50х22 мм.
Температурний діапазон роботи: від -40°С до +85°С
Елементи живлення: CR123X 2 шт.
Споживання в «сплячому» режимі: не більше 1,5 µA
Кількість виходів в ефір: до 1500

Основні переваги
Наявність двох термо SIM-Карт різних операторів.
Наявність декількох резервних каналів передачі даних.
Великий період автономної роботи до 3,5 років.
Зрозуміла і проста система налаштування.
Точна і чутлива система позиціонування в складних умовах (підземні стоянки, бетонні гаражі) і т.д.
Захист від сканування.
Стійкість до високих і низьких температур (від -40°С до +85°С).
Велика кількість способів отримання даних.
Низький витрата грошових коштів під час експлуатації.
Мініатюрний розмір.

Ефективність
Мініатюрні розміри пристрою дозволяють заховати його в найбільш непередбачуваних і важкодоступних для зловмисника місцях автомобіля.
Складність пошуку Закладки забезпечується також тим, що закладка не має підключення до штатної проводки автомобіля і таким чином не може бути знайдена по проводах.
Суміщений GPS+ГЛОНАСС навігаційний модуль з підвищеною точністю позиціонування.
Відсутність впровадження в заводську проводку виключає загрозу зняття автомобіля з «гарантії дилера».
Термін роботи пристрою на автономних елементах живлення (батарейках) досягає семи років, в залежності від обраних налаштувань. А в стандартному режимі щоденного інформування гарантований термін роботи пристрою три з половиною роки.
Виявити Закладка Invis DUOS практично неможливо, так як весь основний час Закладка знаходиться в «сплячому» режимі і не сканується GSM сканерами. Пристрій прокидається лише на короткий час, для того, щоб інформувати власника про місцезнаходження автомобіля.

Надійність
Закладка Invis DUOS надійно і безперебійно працює при температурах від -40 до +105°С. Це дозволяє використовувати пристрій в будь-яких кліматичних регіонах.
Закладка використовує для позиціонування супутникову навігаційну систему GPS/GLONASS. Але навіть у випадках, коли автомобіль знаходиться в гаражі, під навісом, в підземному паркінгу, тобто в зонах відсутності GPS сигналу, пристрій визначить місце розташування за допомогою LBS позиціонування (по вишках оператора мобільного зв'язку).

У пристрої встановлено дві SIM карти різних операторів стільникового зв'язку. Це значно підвищує надійність роботи і надійність передачі інформації користувачу, так як «провали» зв'язку одного оператора компенсуються роботою іншого.


Зручність і простота використання
У нормальному (заводському) режимі Закладка Invis DUOS сповіщає власника з періодичністю один раз на добу. Для зручності користувача інтервал сповіщень можна змінювати від однієї хвилини до семи діб.

Повідомлення про місцезнаходження автомобіля приходять у вигляді SMS повідомлення з картою місцезнаходження автомобіля на телефон користувача.

Самим зручним способом сповіщення є листи на електронну пошту, що Закладка Invis DUOS надсилає при кожному виході в ефір.

На відміну від усіх існуючих GSM пристроїв, навіть при нульовому і негативному балансі на SIM-карті пристрою, Закладка Invis DUOS не перетвориться в «молчащий шматок заліза», а буде абсолютно безкоштовно, справно і своєчасно сповіщати користувача про місцезнаходження автомобіля.

Повністю автоматичне оновлення програмного забезпечення

Тип
GSM/GPS модуль

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Заинтересовал меня этот маячок тем, что он не подключается к авто и не сканируется. То есть риск, что угонщик его найдёт практически 0. Слава богу, пока не испытал его на деле, но доверие внушает.

  Иван, 18.04.2018

  купил машину, решил в придачу купить и это устройство. не прогадал, в тот же день попытались угнать авто. точнее угнали, но с помощью кипера вернул на следующий день. правда теперь трачу деньги на парковку, ведь устройство не может защитить от угона, но помочь найти если угнали вполне ему удалось)

  Тимур, 30.08.2016

  Купил осенью 2013. Работает исправно, отправляет координаты на почту и в личный кабинет. СМС-уведомления рекомендую отключать - дороговато получается, или же нужно покупать СМС-пакет у оператора. Если пользоваться только уведомлениями по почте и личным кабинетом - затраты на устройство мизерные, кидаю 15 гривен в месяц и забываю. Батарея за 8 месяцев показывает 93% - думаю, несколько лет действительно протянет.

  Шурик, 21.05.2014

Другие модели марки «X-Keeper» в категории «Модуль CAN, GSM, GPS»
Показать все модели